POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: pracowity okres, już trzy sparingi

12.08.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Trzy sparingi ma za sobą kobiecy zespół Chrobrego Głogów, który szykuje się do startu w trzeciej lidze. Głogowianki pokonały Polonię Świdnica oraz Polonię Środa Śląska i choć ostatnio przegrały ze Ślęzą Wrocław, zbierają dobre recenzje.

Ostatni sprawdzian miał miejsce we Wrocławiu, właśnie z zespołem Ślęzy, który powinien być głównym kandydatem do awansu w trzeciej lidze. Obie drużyny na boisku udowodniły, że chcą pokazać się jak najlepiej i z tego zrobił się wyrównany pojedynek. O zwycięstwie Ślęzy przesądziła jedna bramka. Zawodniczki Chrobrego schodziły w roli pokonanych, jednak z powodami do optymizmu.
- Bardzo dziękuję moim zawodniczkom za bardzo duże zaangażowanie i determinację - mówił trener Artur Przybył. - Myślę, że z przebiegu meczu remis byłby sprawiedliwszym rezultatem. Tak się jednak nie stało, w końcówce meczu popełniliśmy błąd w ustawieniu, a później kolejny popełniły nasze obrończynie i bramkarka, co zakończyło się stratą. Myślę, że tym meczem pokazaliśmy, że możemy walczyć z każdym jak równy z równym, ale musimy poprawić naszą skuteczność. Martwią tylko kontuzje z tego sparingu. Mamy jednak nadzieję, że nasze zawodniczki zdążą wykurować się do ligi.

W sobotę 18 sierpnia kolejny przedligowy test, tym razem z AZS UAM Poznań.

 
 

Polonia Świdnica - Chrobry Głogów 1:4 (0:3)
Bramki (Chrobry): Rymarowicz 8, Rimke 17, Pietrzak 37, Anioł 41.
Chrobry: Kowynia - Franas, Anioł, Lewandowska, Adamska, Kamieniecka, Gniewosz, Pietrzak, Rymarowicz, Rimke. Na zmiany wchodziły: Surlas - Wierzbicka, Spychalska, Olszewska, Kamińska.
mecz rozegrany w Wolsztynie 

Chrobry Głogów - Polonia Środa Śląska 2:1 (1:0)
Bramki ( Chrobry): Kamińska 28, Rimke 55,
Chrobry: Kowynia - Franas, Anioł, Lewandowska (kpt), Spychalska, Kamieniecka, Gniewosz, Pietrzak, Rymarowicz, Rimke, Kamińska. Na zmiany wchodziły: Surlas - Wierzbicka, Trela, Momot, Adamska, Wróbel, Olszewska.

1 KS Ślęza Wrocław - Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
Chrobry: Kowynia - Franas, Lewandowska, Anioł, Spychalska, Trela, Gniewosz, Momot, Rymarowicz, Kamińska, Pietrzak. Na zmiany wchodziły: Surlas - Gnach, Gajewska, Kamieniecka, Wierzbicka, Adamska.
 

Tagi

Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#