POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: duży powód do optymizmu

27.08.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dzielnie powalczyły w I rundzie Pucharu Polski dziewczyny Chrobrego Głogów. Co prawda przegrały one na wyjeździe z Polonią Świdnica, ale dopiero po serii rzutów karnych. Po regulaminowym czasie było 2:2, w karnych 3:0 dla gospodyń, ale ta rywalizacja dostarczyło mimo wszystko sporo optymizmu. - Ten mecz był chyba jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym w naszym wykonaniu od początku startów naszej drużyny - powiedział trener dziewczyn Artur Przybył. 

Chrobry wyszedł w trochę odmienionym składzie względem poprzedniego sezonu. W wyjściowej jedenastce znalazła się powracająca do gry Wróbel, wracająca z wypożyczenia Kamińska czy pozyskana Rymarowicz. Pierwszą bramkę zdobyła Polonia, ale jeszcze w pierwszej połowie wyrównała Rimke. W kolejnych 45 minutach korzystny rezultat miały za to głogowianki, które prowadziły za sprawą Kamińskiej. Rywalki zdołały jednak doprowadzić do remisu, a skoro przez 90 minut gry miał miejsce tak wyrównany cios za cios, decydowały rzuty karne. W tej serii myliły się zawodniczki Chrobrego i niestety przegrały 0:3. 

- Gratuluję Polonii awansu do kolejnej rundy - mówił trener Artur Przybył. - Nasz zespół już nie raz pokazał, co to jest walka i determinacja, ale ten mecz był chyba jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym w naszym wykonaniu od początku startów naszej drużyny. Zawodniczki zostawiły bardzo dużo zdrowia na boisku, bo 95 minut gry w tak szybkim tempie było bardzo wyczerpujące. Szkoda, że zabrakło szczęścia w karnych, lecz one zawsze są loterią. Wyszło duże zmęczenie i presja. Bardzo dziękuję zawodniczkom za ogromne poświęcenie, bo widać że bardzo chciały awansować dalej. Myślę, że trener gospodarzy również to potwierdzi, że stworzyliśmy bardzo fajne widowisko, które przyciągnęło na trybuny sporą jak na rozgrywki kobiece publiczność.

Kobiecy Chrobry powoli nastawia się na zmagania w nowym sezonie trzeciej ligi. Jeszcze przed PP w sparingu obiecująco pokonał Promień Żary 2:1 (bramki Skokoń i Rimke). Inauguracja rozgrywek w weekend 8/9 września. 

MKS Polonia Świdnica ŻAP - Chrobry Głogów S.A. 2:2 (1:1) k. 3:0
Bramki (Chrobry): Rimke 32, Kamińska 54.
Chrobry: Kowynia - Wróbel, Lewandowska, Anioł, Gnach, Trela, Pietrzak, Gajewska, Gniewosz, Rymarowicz (46 Kamińska (70 Lasota)), Rimke.
 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#