POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

CLJ: efektowne 5:0

01.09.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Debiut w Centralnej Lidze Juniorów U-17 był dla Chrobrego Głogów ciężki (1:5 z mocnym jak się okazuje Górnikiem Zabrze), ale po trzech kolejkach nie ma po nim dużego śladu. Przed tygodniem pomarańczowo-czarni zapunktowali po raz pierwszy, wywożąc z Chorzowa jeden punkt, dziś pokonali Stilon Gorzów 5:0. 

Chrobry miał bardzo dobre pierwsze 45 minut. Wtedy mocno naciskał na Stilon, dobrze wykonywał stałe fragmenty gry (z nich wzięły się dwa gole), a to spowodowało prowadzenie 3:0. Oba kluby łączą dobre relacje, ale wiadomo - na boisku zawsze jest inaczej, niż poza nim. Spotkanie się zaostrzyło i tuż po zakończeniu pierwszej części zawodnik Stilonu ukarany został czerwoną kartką. Na początku drugiej Stilonowcy grali już w dziewięciu (inny z gorzowskich piłkarzy obejrzał drugą żółtą kartkę) i choć Chrobry bardziej postawił na spokojną kontrolę boiskowych wydarzeń, i tak zdobył kolejne dwa gole.

Udany mecz podsumował trener Paweł Rząsa. 
- Na inaugurację trafiliśmy na jeden z silniejszych zespołów. Ten wynik, mimo lepszej gry Górnika, mógł być inny, bo popełniliśmy kilka indywidualnych błędów. Robimy jednak postępy i tych błędów jest coraz mniej. Stilon to nie ten level, co Górnik, ale był to dla nas bardzo ważny występ. Chcieliśmy szybko zdobyć bramkę, aby spotkanie zaczęło się układać. Zagraliśmy wtedy bardzo agresywnie z wysokim podejściem pod rywala. Bardzo dobrze wyglądały stałe fragmenty gry, poza tym bardzo dobrą akcję mieli Górski-Jóźwiak zakończoną bramką Jandziaka. Zadanie ułatwił nam dodatkowo incydent w przerwie. Mecz mieliśmy już pod kontrolą. Przy 3:0 zawodnicy Stilonu nie mieli nic do stracenia, więc kazałem wyczekać ten początek. Wydawało mi się, że mogą na nas ruszyć. Z minuty na minutę mieliśmy jednak coraz większą przewagę, więc przeszliśmy do ataku pozycyjnego, w którym zabrakło tylko precyzji, szybszej gry. Wynik mógł być wyższy, lecz 5:0 to dobry rezultat, choć musimy pamiętać, by nadal robić postępy. Jedziemy teraz do Opola, to ciężki teren, ale mamy nadzieję na punkty, bo chcemy ich jak najwięcej i chcemy się rozwijać. 
 

CHROBRY GŁOGÓW - STILON GORZÓW 5:0 (3:0)
1:0 Budziński 10
2:0 Jandziak 33
3:0 Górski 34
4:0 Kaczor 76
5:0 Jóźwiak 78 (k)

CHROBRY: Golinowski (62 Glinkowski) - Maciejewski (55 Kłakulak), Budziński, Chaberek (60 Mól), Jandziak (62 Pisarski), Jóźwiak, Galas, Górski (55 Kaczor), Brzeziński (58 Kucharski), Wojak, Sawicki (62 Skiba). 


CENTRALNA LIGA JUNIORÓW - WYNIKI I TABELA 

 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#