POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest05.08.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: wyzwanie na wyjeździe

22.09.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Liderujące w 4 Lidze rezerwy Chrobrego Głogów zmierzą się dziś na wyjeździe z Apisem Jędrzychowice. Początek spotkania 7 kolejki o godz. 17.00. 

Drugi Chrobry po sześciu rozegranych spotkaniach jest jedynym bez straty punktu zespołem w zachodniej grupie 4 Ligi. We wschodniej identycznym bilansem (6 - 0 - 0) może pochwalić się tylko Górnik Wałbrzych. Obie ekipy zdobyły po 14 bramek, tyle że pomarańczowo-czarni uciekają w defensywie, mając tylko jedną straconą (przy czterech Górnika). Zobaczymy, jak to będzie wyglądało po weekendowej kolejce, w której to jednak wałbrzyszanie mają teoretycznie łatwiejsze zadanie. 

Po świetnej serii głogowianie zmierzą się z piątą drużyną w tabeli. Apis do tej pory rozegrał tylko jedno spotkanie na własnym terenie i rozgromił w nim Stal Chocianów 5:0, a Stal to przecież inny przedstawiciel czołówki, będący w dodatku jeszcze wyżej w całej stawce, bo na czwartej pozycji. Tyle gier na wyjeździe trochę krzywdy pod względem dorobku wyrządziło, choć ostatnio Apis zremisował w mocnym Strzegomiu 1:1. Jedynego, choć bardzo ważnego gola zdobył Adrian Woźniczka, który jeszcze w 2015 roku grał na poziomie 1 Ligi w barwach Miedzi Legnica. W przeszłości doszedł nawet do Ekstraklasy, z ŁKS-em zaliczając tam kilkadziesiąt gier. 

Przede wszystkim Apis jest zwycięzcą 4 Ligi zachodniej ubiegłego sezonu. W Jędrzychowicach celowano w końcowe zwycięstwo i połowicznie się udało. Połowicznie, bo w dwumeczu barażowym zdecydowanie lepsza okazała się Foto-Higiena Gać. Drużyna z Jędrzychowic pozostała więc na czwartoligowym poziomie, ale jak widać jest na dobrej drodze, by jeszcze spróbować nawiązać do tego, co kilka miesięcy wcześniej. Dla Chrobrego stanowi też spore wyzwanie.Sobota, 22 września
17.00 Apis Jędrzychowice - Chrobry II Głogów (4 Liga)
JędrzychowiceTagi

apis jedrzychowice    chrobry2    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#