POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: decydujące stałe fragmenty

02.10.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po dwóch zwycięstwach z rzędu kobiecy Chrobry Głogów musiał uznać wyższość rywalek. Pomarańczowo-czarne przegrały z Polonią Świdnica 1:2.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Prowadzenie Chrobremu dała Jagoda Rimke, ale odpowiedź Polonii była szybka. Złe dla Chrobrego okazały się rzuty wolne. Po pierwszym padł gol wyrównujący, po innym był rzut karny, który zadecydował o końcowym wyniku 1:2. 
 
- Mój zespół do spotkania z Polonią podszedł bardzo zmobilizowany i na pewno chciał zrewanżować się za przegrane po rzutach karnych wcześniejsze spotkanie pucharowe - mówił trener Artur Przybył. - Większość zawodniczek bardzo dobrze wywiązała się z założeń przedmeczowych. Staram się nie oceniać pracy sędziów, ale decyzja arbitra w 48 minucie była nieprawidłowa i kluczowa dla tego spotkania. Niestety, często dał nabierać się na aktorstwo jednej z zawodniczek Polonii , co wprowadziło niepotrzebną nerwowość w naszych szeregach i skutecznie odbierało chęci do gry. W końcówce meczu popełniliśmy fatalne dwa błędy, które przekreśliły szansę na korzystny wynik, a był on w naszym zasięgu.


Chrobry Głogów - Polonia Świdnica ŻAP 1:2 (0:0)
Bramki (Chrobry): Rimke 44.
Chrobry: Surlas - Wróbel, Lewandowska (79 Spychalska), Anioł, Franas, Gniewosz, Gajewska, Pietrzak, Rymarowicz (41 Lasota), Kamińska (72 Gnach), Rimke.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#