POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: bez punktów na wyjeździe

08.10.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Bez punktów wrócił z Oławy kobiecy zespół Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarne przegrały 0:2 i w tabeli 3 Ligi są na szóstym miejscu.

Duży wpływ na spotkanie miała szybko zdobyta przez rywalki bramka, bo już w czwartej minucie. Dziewczyny Chrobrego mimo prób nie były w stanie odpowiedzieć, więc w końcówce swoją wygraną przypieczętowały zawodniczki z Oławy, które tym samym odniosły pierwsze ligowe zwycięstwo. Głogowianki mają ich na koncie dwa, ale ostatnio coś się z nimi zacięło. Szansa na zmianę u siebie w niedzielę - tego dnia o 15.30 mecz z LUKS Ziemią Lubińską. 

- Nie kryję swojej złości, bo z tak dysponowanym przeciwnikiem powinniśmy pokusić się o zwycięstwo - komentował trener Chrobrego Artur Przybył. - Niestety, trudno myśleć o punktach popełniając tyle niewymuszonych błędów w jednym spotkaniu. Oławianki, mimo że z problemami kadrowymi, pokazały determinację i były drużyną na boisku i poza nią, czego nie mogę powiedzieć o moim zespole.Moto Jelcz Oława - Chrobry Głogów 2:0 (1:0)
Chrobry: Kowynia - Wróbel (69 Spychalska), Anioł, Lewandowska, Franas, Lasota, Gniewosz, Gajewska (65 Gnach), Skokoń (77 Adamska), Kamińska (50 Rymarowicz), Rimke.
 

3 LIGA KOBIET - WYNIKI I TABELA 


Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#