POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

JUNIORZY: pozostaje nadal ciężko pracować

15.10.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Juniorskie zespoły Chrobrego Głogów odniosły dwa zwycięstwa w swoich ligach wojewódzkich. Niestety, niepowodzeniem zakończyła się misja drużyny U-17 z Centralnej Ligi Juniorów, która mecz o tak zwane sześć punktów przegrała 2:3. - Jesteśmy razem ponad dwa miesiące i widoczny jest postęp, lecz mamy mało czasu. Nie pozostaje nam nic innego, jak nadal ciężko pracować - powiedział trener Chrobrego U-17 Paweł Rząsa. 

Chrobry U-17 musiał pokonać Stadion Śląski Chorzów, aby zachować spore szanse na utrzymanie CLJ. Dwukrotnie prowadził, lecz za każdym razem to prowadzenie tracił.
-    Przegraliśmy ważny mecz i skomplikowaliśmy sobie mocno sytuację - mówił trener Paweł Rząsa. - A szkoda, ponieważ dwukrotnie prowadziliśmy 1:0 oraz 2:1, ponadto mieliśmy w pierwszej połowie jeszcze dwie świetne sytuacje Górskiego oraz Wojaka, nie brakowało również prób w drugiej połowie. Nie zgadzamy się z rzutem karnym przy bramce wyrównującej, ale przede wszystkim jestem bardzo zły za szybko i głupio straconą bramkę na 2:2 oraz w późniejszym etapie na 2:3. Uważam, że tego wszystkiego można było uniknąć przy lepszej jakości gry indywidualnej w defensywie. Mocnym problemem jest nasza słaba indywidualna gra w obronie, pozytywem jest ofensywa oraz bardzo dobre zaangażowanie. Jesteśmy razem ponad dwa miesiące i widoczny jest postęp, lecz mamy mało czasu. Nie pozostaje nam nic innego, jak nadal ciężko pracować i szukać jak najszybciej zwycięstwa, którego bardzo potrzebujemy. 

Chrobry U-19 w Wojewódzkiej Lidze JS nie miał problemów z KS-em Polkowice i pokonał go 6:2. Ma 19 punktów i liczy się mocno w walce o końcowe zwycięstwo. Najgroźniejszym konkurentem zdaje się być mająca tyle samo punktów Miedź Legnica. W czubie jest też FC Wrocław Academy (16 pkt.), z którym głogowianie zmierzą się w najbliższej kolejce.

Bardzo dobrze idzie Chrobremu U-16 w starszej rocznikowo lidze - I Wojewódzkiej Lidze JM. Początkowo zespół miał pewne trudności, ale piąte zwycięstwo z rzędu, 2:1 z liderującym przed weekendową serią FC Wrocław Academy, świadczy o tym, że odpaliło.WLJS: Chrobry U-19 Głogów - KS Polkowice 6:2 (2:1)
Bramki (Chrobry): Mateusz Marut x2, Kacper Zapłacki, Krystian Koszuta, Alan Wojtaszek, Kacper Kocik (sam.).
Chrobry: Przybylski - Piła (75 Moczurad), Antochów, Baranowski (68 Pawlik), Czykieta, Filipiak, Koszuta, Marut (75 Wojtaszek), Paszek (70 Orszulak), Staszkowian, Zapłacki (61 Pankowski). 
Trener: Grzegorz Nowak, Andrzej Kwaśnik.
 
CLJ: Chrobry U-17 Głogów - Stadion Śląski Chorzów 2:3 (1:1)
Bramki (Chrobry): Kacper Sawicki, Bartosz Górski.
Chrobry: Golinowski - Budziński, Chaberek, Wojak, Brzeziński (58 Kucharski), Jandziak (55 Skiba), Galas, Sawicki (68 Przybylski), Górski, Maciejewski (41 Boksiński), Jóźwiak.
Czerwone kartki: Wojak 80 (Chrobry). 
 
I WLJM: Chrobry U-16 Głogów - FC Wrocław Academy 2:1 (0:0)
Bramki (Chrobry): Adrian Marciniak, Gracjan Antkowiak.
Chrobry: Wawer - Antkowiak, Budziszewski (46 Matysiak), Godlewski (50 Gniewosz), Iwanowicz, Malczuk, Marciniak (52 Kiernicki), Podchul (50 Pruski), Popek (66 Gorzelańczyk), Serafin, Skałecki (66 Antosik).
Trener: Sebastian Górski, Krzysztof Kaliciak.   
 

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH - WYNIKI I TABELA 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW - WYNIKI I TABELA 

 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#