POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: po kolejnych sparingach

13.03.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kolejne sparingi ma za sobą kobiecy zespół Chrobrego Głogów. Młode zawodniczki najpierw pokonały Polonię Środa Śląska 3:1, czyli zespół będący sąsiadem w tabeli, następnie przegrały 0:5 z Respectem Krobia. Ta drużyna jest liderem z 3 Lidze wielkopolskiej, więc tak zróżnicowany poziom sparingpartnerek stanowi dobry materiał do analizy dla Chrobrego. - Czeka nas jeszcze sporo pracy, bo mojemu zespołowi nie brakowało determinacji, ale to zbyt mało, aby osiągnąć korzystny rezultat - powiedział trener Artur Przybył. 

W sparingu w Środzie Śląskiej wygraną zapewniły bramki Baron, Lewandowskiej i Pietrzak. 
- Gratuluję zawodniczkom zasłużonego zwycięstwa, bo dominowaliśmy podczas całego spotkania - mówił trener Chrobrego Artur Przybył. - Cieszą zdobyte bramki, choć sporo było też niewykorzystanych sytuacji, tym bardziej, że w zespole Polonii brakowało nominalnej bramkarki. Momentami nasza gra była przyjemna dla oka. Zdarzały się też niewymuszone straty, ale trzeba wziąć pod uwagę, że w zespole są młode oraz nowe zawodniczki i brakuje jeszcze zgrania.

Głogowski szkoleniowiec skomentował też wysoką porażkę z Respectem Krobia. 
- To zasłużone zwycięstwo zespołu gości, który pokazał, że miejsce lidera w trzeciej lidze wielkopolskiej nie jest przypadkiem. Zespół Respectu przeważał techniką i szybkością. Większość naszych zawodniczek popełniła zbyt dużo błędów indywidualnych, które wpływały na nerwową i chaotyczną grę zespołu. Takie spotkanie to doskonały materiał do analizy. Pokazuje, że czeka nas jeszcze sporo pracy, bo mojemu zespołowi nie brakowało determinacji, ale to zbyt mało, aby osiągnąć korzystny rezultat.


Polonia Środa Śląska - Chrobry Głogów 1:3 (1:2)
Bramki (Chrobry): Baron 4, Lewandowska 25, Pietrzak 42.
Chrobry: Surlas - Spychalska, Anioł, Lewandowska, Franas, Rymarowicz, Rimke, Gniewosz, Baron, Olszewska, Pietrzak. Na zmiany wchodziły: Fraczek - Maciukiewicz, Leszczyńska, Jabłońska.

Chrobry Głogów S.A. - KA 4 Respect Krobia 0:5 (0:3)
Chrobry: Surlas - Adamska, Anioł, Lewandowska, Franas, Rymarowicz, Gniewosz, Rimke, Spychalska, Olszewska, Pietrzak. Na zmiany wchodziły: Kowynia, Fraczek - Baron, Jurkiewicz, Łacna, Siennicka.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#