POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

CZW. 19.45: STOMIL-CHROBRY

18.04.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


O godz. 19.45 początek wyjazdowego meczu ze Stomilem Olsztyn. Jednego z kluczowych w walce o obronę 1 Ligi. 

Nie można powiedzieć, że mecz ze Stomilem jest tym najważniejszym, bo Chrobrego czeka jeszcze kilka pojedynków z rywalami, którzy walczą o to samo (Warta Poznań, Bytovia Bytów). Poza tym nawet w przypadku porażki nie musi on spowodować znalezienia się w strefie spadkowej. Na pewno jednak jest jednym z kluczowych w kontekście utrzymania dla obu stron. Obie w tabeli są obok siebie i mają identyczną liczbę punktów - po 30. W takich spotkaniach nie można pozwalać sobie na dalsze punktowe straty, jeśli chce się tę 1 Ligę obronić. 

- Myślę, że Chrobry Głogów w tak trudnym momencie, jakim jest walka o utrzymanie pokaże swoją jakość, którą z pewnością ma. W szczególności, że zimą dołączyli do nich Mateusz Machaj i Mikołaj Ledebyński - powiedział na łamach 1liga.org komentator Polsatu Sport Janusz Kuduba. Już raz tak się zdarzyło. W sezonie 2014/15 przed 29 kolejką (czyli w tym samym momencie, jak teraz) pomarańczowo-czarni byli na miejscu barażowym. Na mecz z Dolcanem Ząbki jechali z nożem na gardle. Przy jednobramkowym prowadzeniu, w drugiej połowie za czerwoną kartkę stracili Krzysztofa Ziemniaka i przyglądali się, jak Sławomir Janicki będzie próbował wybronić rzut karny. Obronił. Gdyby tego nie zrobił, mogło być źle, a skończyło się na zwycięstwie 2:0. Po tej kluczowej wygranej ruszyło i teraz w tak ważnym momencie scenariusz jeśli chodzi o determinację musi być podobny. 

Tym bardziej, że tej zawziętości należy spodziewać się po stronie Stomilu, który jako jedyny w tym roku jeszcze nie przegrał. Prawie cudowne uratowanie klubu, obecność w składzie doświadczonych zawodników dłużej związanych z klubem (Piotr Skiba, Grzegorz Lech czy Janusz Bucholc) oraz takich ściągniętych na ostatnią chwilę i dostających szansę po okresie bez gry w poprzednich miejscach (i tę szansę wykorzystującym, jak Szymon Sobczak) - to wszystko podpowiada, że w Olsztynie trzeba będzie się bardzo solidnie napracować. 
 


Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl
Kurs w Fortunie, że Chrobry wygra w Olsztynie wynosi 3.05, a że zremisuje 3.10. 
 
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

 
 
 
 

 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Olsztyński Klub Sportowy Stomil Olsztyn
Rok powstania: 1945
Adres: Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn
Internet: www.stomilolsztyn.com (oficj.), www.stomil.olsztyn.pl (nieoficj.)
Barwy: biało-niebieskie
Sukcesy: 

- 6. miejsce w I lidze - 1995/96
- 1/4 finału Pucharu Polski - (2x) - 1998/99, 2000/01

Stadion:

- pojemność - 3100 miejsc
- oświetlenie - 1600lx
- boisko - 105 m x 67 m 
 
Bramkarze: Michał Leszczyński (94), Piotr Skiba (82).
Obrońcy: Janusz Bucholc (85), Wojciech Dziemidowicz (95), Mateusz Jarzynka (98), Aleksander Kowalski (98), Plamen Krachunov (89), Lukas Kuban (87), Jakub Mosakowski (00), Sebastian Murawski (94). 
Pomocnicy: Patryk Baran (99), Kensuke Enjo (93), Mateusz Gancarczyk (92), Waldemar Gancarczyk (90), Paweł Głowacki (83), Łukasz Jegliński (86), Bartosz Kwiatkowski (94), Grzegorz Lech (83), Rafał Maćkowski (95), Oleksandr Mashnin (90), Kamil Mazek (94), Bartłomiej Niedziela (85), Maciej Pałaszewski (98), Maciej Serbintowicz (01), Szymon Sobczak (92), Michał Suchanek (96). 
Napastnicy: Michał Góral (99), Hubert Szramka (01).
Trener: Piotr Zajączkowski. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#