POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry U-15 w barażach o CLJ!

26.05.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W ostatnich dwóch, trzech latach najwięcej wydarzyło się w juniorskich rocznikach Chrobrego Głogów, bo to one dwukrotnie awansowały do najwyższej ligi, a teraz dołączają te młodsze. W sobotę Chrobry U-15 trenerów Mateusza Łupaka i Tomasza Trznadla na trzy kolejki przed końcem I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy zapewnił sobie awans do baraży o Centralną Ligę Juniorów w tej kategorii wiekowej.

Chrobry U-15 jest złożony z uczniów klasy ósmej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry. W sobotę pokonał na wyjeździe Orła Ząbkowice Śląskie 2:0, w tabeli jest drugi z punktem straty do Śląska Wrocław, ale że Śląsk swój zespół w CLJ już posiada, w grze o awans liczy się Chrobry. W tej rundzie poniósł tylko jedną porażkę, przegrywając właśnie ze Śląskiem, od 15 minuty grając jednak w dziesięciu. W komplecie wygrywał za to dwukrotnie z Zagłębiem Lubin, wygrał też pierwsze spotkanie ze Śląskiem. Nad zespołem mogącym rywalizować o CLJ - czwartą Lechią Dzierżoniów - głogowianie mają już 12 punktów przewagi. Mogą więc spokojnie oczekiwać poniedziałkowego losowania. Tego dnia młodzi zawodnicy Chrobrego poznają rywala, z którym przyjdzie im się zmierzyć o historyczny awans.

- Z niecierpliwością czekamy na poniedziałkowe losowanie - przyznaje trener Mateusz Łupak. - Nie ukrywamy, że naszym celem na rundę było zagranie o awans, ale nie spodziewaliśmy się, że przy takich silnych zespołach uda nam się to zrobić jeszcze w trakcie trwania rozgrywek. Dla nas to ogromny komfort, ponieważ w spokoju możemy się przygotowywać do barażu. Cieszymy się, jesteśmy dumni z siebie, ale wiemy, że prawdziwa radość przyjdzie dopiero wtedy, kiedy uda się spełnić marzenia tych młodych piłkarzy. Jako zespół jesteśmy zdeterminowani, pracowici, pełni zapału, jest w nas wiele pokory i cierpliwości, dlatego nie oglądamy się na innych, tylko sami walczymy o swoje marzenia.
 
O CLJ walczą też dwa inne zespoły Chrobrego. Drużyna U-17 jest pierwsza w swojej lidze, a U-19 trzecia.  

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#