POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

U-16: Chrobry wygrywa ligę

30.05.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zespół Chrobry U-16 Głogów (uczniowie klasy 3 gimnazjum) prowadzony przez trenerów Sebastiana Górskiego i Krzysztofa Kaliciaka zapewnił sobie zwycięstwo w II Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych! Jako zespół młodszy w rozgrywkach ma za sobą 10 spotkań, wszystkie wygrane. W środowym spotkaniu pokonał Górnika Wałbrzych 8:1 i nie tylko z kompletem zwycięstw, ale też z efektownym bilansem bramkowym 46:6 przoduje w tabeli. 

- Gratuluję całemu zespołowi, który zasłużył na duże wyrazy uznania - powiedział trener Sebastian Górski. - Największą wartość stanowi bardzo ofensywny styl gry i jej jakość. Jesteśmy zespołem, który w każdym spotkaniu dominował, kreował grę. Pod tym kątem zdecydowanie wyróżniliśmy się w rozgrywkach. Jesteśmy w okresie, w którym zbieramy plony bardzo intensywnej i szczegółowo zaplanowanej pracy, ale jestem pewien, że najlepsze dopiero przed nami. Nie sztuką jest zobaczyć efekt pracy, ale pracę w samą w sobie. Za nią bardzo dziękuję całemu zespołowi, sztabowi i ludziom, którzy pracują na to, aby stworzyć im warunki i środowisko do tak intensywnego rozwoju. Doceniam.

Chrobry U-16 Głogów - Górnik U-17 Wałbrzych 8:1 (4:0)
Bramki (Chrobry): Antkowiak x4, Godlewski, Draczyński, Kiernicki, Matysiak.
Chrobry: Szafer (51 Wawer) - Iwanowicz (46 Antosik), Skałecki, Bartecki, Fryzowicz, Draczyński (58 Godlewski), Marciniak (46 Matysiak), Romanowicz (46 Podchul), Pruski, Antkowiak, Kiernicki.

Tabela i wyniki dostępne na Łączy Nas Piłka

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#