POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Fortuna 1 Liga: po 4 kolejce

18.08.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Nie jest łatwo zerkać w tabelę, gdy widzi się Chrobrego Głogów na ostatnim miejscu. Pomarańczowo-czarni do bezpiecznej pozycji tracą cztery punkty, ale to nie jest różnica, której zniwelowanie w szybkim czasie jest nierealne. Po czterech kolejkach nikt nie ma kompletu punktów, a ostatnia pokazała, że zgodnie z popularnym hasłem każdy może wygrać z każdym i nic nie jest oczywiste. 

Nie odjechał Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Lidera pokonała Chojniczanka Chojnice, która szybko strzeliła i tym ustawiła sobie mecz. W trzeciej minucie prowadzenie dał jej Michal Obrotnik, ten sam, który w 61 minucie zobaczył czerwoną kartkę, ale mając 1:0 można było myśleć o obronie wyniku. 

Po wcześniejszej kolejce wydawało się, że mocno odpalić może wygrywające 4:1 ze Stalą Mielec Podbeskidzie Bielsko-Biała, lecz teraz sposób na Górali na własnym terenie znalazły Wigry Suwałki. Znów przesądził jeden gol, którego zdobył Arkadiusz Najemski. Bardzo skuteczne Wigry, wcześniej po remisie w Mielcu (Stal oddała niemal 30 strzałów na bramkę, parokrotnie więcej od rywali), a teraz po tej wygranej chyba pokazują jak liga będzie się układać. Znów bardzo nieobliczalnie. W spotkaniu Chrobrego z Puszczą o zwycięstwie gości zadecydował jeden celny strzał na bramkę, w tym w Suwałkach faworyzowanemu Podbeskidziu na nic zdało się utrzymywanie przy piłce, budowanie akcji i oddawanie większej liczby uderzeń. Co nie znaczy, że w kolejnych meczach nic nie da.
- Skuteczny jest atak szybki i tak powinniśmy grać. Zakładaliśmy, że dziś będziemy mieli na to okazje i myślę, że wykorzystaliśmy je - mówił trener Wigier Adam Fedoruk. 
- Będziemy rozwijać swoją filozofię gry, dalej będziemy funkcjonować jako zespół tak jak zakładamy - to natomiast wypowiedź szkoleniowca Podbeskidzia Krzysztofa Brede. 

Ogółem przez weekend padło mało bramek. Tylko w trzech spotkaniach więcej niż jedna. Jedną przegrali też będący środowym rywalem Chrobrego tyszanie, choć patrząc na ten słynny już film, powinno być odwrotnie. Taka obrona Sandecji Nowy Sącz przejdzie w jakiś sposób do jej pierwszoligowej historii. Po tym zamieszaniu, a następnie po golu dla Sandecji (85 minuta), zrobiło się nerwowo i na trybuny odesłano krytykującego decyzje sędziego trenera GKS-u Ryszarda Tarasiewicza. 
4 kolejka Fortuna 1 Ligi:

Odra Opole - Stomil Olsztyn 0:1
Grzegorz Lech 45 (k)

Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 0:1
Jakub Bąk 88

Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy 1:0
Mateusz Klichowicz 85

Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 2:0
Grzegorz Tomasiewicz 37, Adrian Paluchowski 45

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
Michal Obrocnik 3

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1:0
Michał Góral 12

Radomiak Radom - Warta Poznań 0:2
Gracjan Jaroch 49, Robert Janicki 77

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
Arkadiusz Najemski 35

GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów 1:1
Dawid Gojny 49 (k) - Mateusz Marzec 79
 

FORTUNA 1 LIGI - WYNIKI I TABELA 

 

 
 
 
 
 

 


 OFERTA SPONSORA 

 

 


 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#