POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

POWODZENIA, DRUŻYNO!

22.08.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Nie jest to najlepszy czas dla Chrobrego Głogów, ale w sporcie trudnych sytuacji jest wiele. Zawsze chodzi o to, aby się z nimi zmierzyć i z nich wychodzić. W sobotę o godz. 19.00 na stadionie w Głogowie mecz Chrobrego ze Stomilem Olsztyn. Trzeba zapunktować, ruszyć do przodu i pokazać, że to jeszcze nie czas, żeby skreślać. 

Rywalem jest Stomil. To dobry zespół, waleczny i charakterny, bo w składzie z zawodnikami mającymi w Olsztynie swoje korzenie i wiele w klubie przechodzącymi, także wiele złego. Teraz jest więcej dobrego, więc na bazie dużych doświadczeń mogą swobodniej ruszyć do przodu. Największym przeciwnikiem Chrobrego być może jest jednak to, co dzieje się wokół niego. Na zespół po pięciu porażkach spada duża krytyka, co potęguje presję. Dla niektórych zawodników to coś nowego, bo przecież stawia się na dopiero wchodzących w piłkę seniorską Dominika Piłę, Macieja Diduszko, Adama Antochowa i Mateusza Kulchawego. W rezerwach czy w juniorach tego nie mieli. Morale osłabiła też kontuzja kreującego grę Mateusza Machaja, a właściwie co kolejkę wypada ktoś dodatkowy - ostatnio z powodu choroby Łukasz Góra, wcześniej Michał Ilków-Gołąb. Czerwona kartka w meczu z Termaliką, straty goli w końcówkach spotkań z Miedzią i Puszczą, niestrzelony rzut karny w środę (Przemysław Stolc jako piłkarz Chrobrego wykonywał trzy jedenastki, pomylił się właśnie dopiero teraz), więc to nie jest nic dziwnego, że głowy nie są czyste. Brakuje pozytywnej emocji, jak zwycięstwo, co mogłoby podbudować, nakręcić, pozwolić wstać i iść dalej. 

Wiedzą o tym obecni w Tychach kibice. Po 1:5 piłkarze podeszli pod ich sektor i otrzymali słowa wsparcia. 
 
 

W trudnych chwilach trzeba starać się być razem, bo tak zwyczajnie jest łatwiej i raźniej. Żeby wstać i iść dalej, o czym pisaliśmy wyżej, czasami trzeba temu komuś podać rękę. Tak, jak po tym, co stało się w Tychach. W trakcie przygotowań ta sama przecież drużyna potrafiła grać widowiskowo, prowadzić tę grę, strzelać i być żelazną w obronie. W obliczu ligi i zupełnie innego poziomu oczekiwań zacięło się, ale wszyscy wierzymy, że nie na dobre i wreszcie to ruszy. 

Warto raz jeszcze przytoczyć słowa doświadczonego Marka Wasiluka sprzed sezonu.
- Nie można podchodzić do tego na zasadzie euforii w przypadku dobrego wyniku i na zasadzie dramatu, jeśli - odpukać - noga nam się powinie. Jesteśmy na dobrej drodze, ale ta budowa to proces, który powinien trwać dłużej i musimy to pielęgnować - mówił wtedy. 

Powodzenia, drużyno!
 
------------------------------- 
Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Tańsze bilety (5 / 8 / 15 / 17 / 30 zł) w dniu meczowym dostępne są jeszcze tylko do godz. 15.00 w kasach pływalni, na www.kupbilet.pl oraz w punktach Empik i Kolporter zgodnie z wykazem tych punktów w serwisie kupbilet.pl. Bezpośrednio przed meczem w stadionowych kasach bilety będą w cenie 10 / 20 zł.   


Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl
Kurs w Fortunie, że Chrobry pokona Stomil wynosi 2.80. 
 
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

     

 
 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Olsztyński Klub Sportowy Stomil Olsztyn
Rok powstania: 1945
Adres: Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn
Internet: www.stomilolsztyn.com (oficj.), www.stomil.olsztyn.pl (nieoficj.)
Barwy: biało-niebieskie
Sukcesy: 

- 6. miejsce w I lidze - 1995/96
- 1/4 finału Pucharu Polski - (2x) - 1998/99, 2000/01

Stadion:

- pojemność - 3100 miejsc
- oświetlenie - 1600lx
- boisko - 105 m x 67 m 
 
Bramkarze: Michał Leszczyński (94), Piotr Skiba (82), Michał Sobieski (01).
Obrońcy: Janusz Bucholc (85), Wojciech Dziemidowicz (95), Aleksander Kowalski (98), Plamen Krachunov (89), Lukas Kuban (87), Jakub Mosakowski (00), Rafał Remisz (92), Oleh Tarasenko (90), Jakub Tecław (99). 
Pomocnicy: Patryk Baran (99), Wiktor Biedrzycki (97), Mateusz Cetnarski (88), Mateusz Gancarczyk (92), Waldemar Gancarczyk (90), Paweł Głowacki (83), Wojciech Hajda (00), Koki Hinokio (01), Sebastian Jarosz (00), Karol Landowski (00), Grzegorz Lech (83), Bartłomiej Niedziela (85), Maciej Pałaszewski (98), Dawid Rudnik (99), Maciej Serbintowicz (01), Hubert Szramka (01).
Napastnicy: Szymon Sobczak (92), Szymon Rak (00), Artur Siemaszko (97). 
Trener: Piotr Zajączkowski.  

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#