POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: po raz piąty z kompletem

08.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Komplet punktów po pięciu meczach to raczej nie jest dorobek, który uchodził za oczywisty w wykonaniu drugiej drużyny Chrobrego Głogów. Tymczasem nieco inaczej budowany zespół niż w poprzednim sezonie, bo w dużym oparciu o młodzież, wygrał dziś piąte spotkanie z rzędu. Na wyjeździe pokonał Odrę Ścinawa 4:1. 

Wszystkie dotychczasowe mecze kończyły się wygraną pomarańczowo-czarnym różnicą przynajmniej dwóch goli. 15 punktów to nie jest pula, które daje prowadzenie w 4 lidze (z taką samą liczbą, ale lepszym bilansem bramek prowadzi Apis Jędrzychowice), ale pokazuje że ta drużyna ma zadatki, aby znów liczyć się w grze do samego końca.
- Nie wiem czy do końca, daleki jestem od takiego wybiegania w przyszłość - uczula jednak trener Chrobrego II Jakub Wolny. - Mecz z silną w tej lidze Odrą to była jakaś weryfikacja naszych możliwości, ale z drugiej strony wynik nie do końca odzwierciedla grę obu zespołów. Spotkanie było bardziej wyrównane i może o tego jednego gola byliśmy lepsi. Tak czy inaczej wynik jest, jaki jest, a patrząc na całokształt, to fajnie, że ta młodzież radzi sobie w miarę samodzielnie. Nie wygląda to źle, lecz - jak wspomniałem - na razie nie wybiegałbym myślami tak daleko. Tym bardziej, że założyliśmy sobie przed sezonem za cel ogrywanie jak najmłodszych chłopaków i być może wyłuskanie poprzez to kolejnych do pierwszego składu. To jest tutaj najważniejsze.

W spotkaniu w Ścinawie w bramce stanął Mateusz Abramowicz. W polu zagrali m.in. Mateusz Kulchawy, Adam Antochów i Dominik Piła, którzy mają za sobą debiuty w Fortuna 1 Lidze. Dwa gole zdobył Przemysław Siudak, po jednym Konrad Flis i Damian Kusy.

W niedzielę 15 sierpnia o godz. 11.00 głogowianie zmierzą się u siebie z zamykającą tabelę Prochowiczanką Prochowice. ODRA ŚCINAWA - CHROBRY II GŁOGÓW 1:4 (1:2)

BRAMKI (CHROBRY II): Siudak x2, Flis, Kusy.

CHROBRY II: Abramowicz - Staszkowian, Kosiński, Czykieta, Kulchawy, Antochów (75 Jóźwiak), Piła, Turowski (68 Grzymisłąwski), Siudak, Kusy, Flis.
 

4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

Tagi

chrobry2    odra scinawa    rezerwy   Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#