POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Z Odrą Opole o CLJ U-17

18.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Odra Opole będzie rywalem juniorów Chrobrego Głogów w dwumeczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Pierwszy mecz zaplanowano na sobotę 23 listopada.

Chrobry U-17 Głogów udział w barażach zapewnił sobie przed tygodniem po wyjazdowej wygranej z najgroźniejszym rywalem - FC Wrocław Academy. Pomarańczowo-czarni I Wojewódzką Ligę Juniorów Młodszych zakończyli na pierwszym miejscu z dwunastoma wygranymi i dwoma remisami. 

Podobne statystyki ma rywal Chrobrego. Odra wygrała rywalizację w swojej opolskiej lidze notując dziesięć zwycięstw i jeden remis. 

Obie drużyny utworzyły barażową parę, której zwycięzca uzyska prawo gry w CLJ U-17. Pierwsze spotkanie ma się odbyć w sobotę 23 listopada w Głogowie (dokładna godzina zostanie ustalona). Rewanż w czwartek 28 listopada w Opolu. 

W tym sezonie Chrobry posiada już jedną drużynę na poziomie centralnym. W rundzie jesiennej młodzi zawodnicy mogli rywalizować w CLJ U-15 i w ostatniej kolejce zapewnili udział w tych rozgrywkach na rundę wiosenną. Jeszcze nigdy klub nie dysponował dwoma zespołami równocześnie będącymi w CLJ, a czy to teraz się zmieni, pokażą najbliższe dni. 
 
 
fot. Daniel Antosik 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#