POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry z kolejnym punktem. Bez goli przy WS3

16.06.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry pod względem stworzonych sytuacji rozegrał najlepszy mecz po wznowieniu rozgrywek i choć nie dał on kompletu punktów, tylko jeden, każdy mniej lub bardziej może przybliżyć do realizacji celu. Chrobry - GKS Jastrzębie 0:0.

Pierwszą okazję zobaczyliśmy w 10 minucie i należała do rywali. Petr Galuska główkował po wrzutce z prawej strony, ale zrobił to niecelnie. Chrobry miał dobre sześćdziesiąt sekund między 19 a 20 minutą. Wtedy dwa razy uderzał na bramkę GKS-u. Najpierw zrobił to Maksymilian Banaszewski - dziś będący po raz pierwszy w wyjściowej jedenastce - następnie Damian Kowalczyk próbujący z pierwszej piłki po podaniu Roberta Mandrysza. Niestety, nie było z tego bramek, a swoją robotę między słupkami wykonywał Mariusz Pawełek. Swoje podobne sześćdziesiąt sekund mieli też przyjezdni. W 24 minucie za sprawą Farida Aliego skierowali futbolówkę na poprzeczkę, by po chwili i kolejnym strzale, tym razem Daniela Szczepana, interweniować musiał Michał Szromnik, odbijając futbolówkę na bok. 
Ostatni kwadrans pod względem sytuacji należał do Pomarańczowo-Czarnych. W 30 minucie składną akcję starał się głową wykończyć Robert Mandrysz, trafiając jednak w bramkarza. W 40 minucie przy rzucie rożnym wykonywanym przez Szymona Drewniaka groźnie, choć niecelnie głową strzelał natomiast Michał Michalec. A tuż przed końcem na dobrą pozycją po dograniu Marcela Ziemanna wychodził Michał Ilków-Gołąb, lecz wobec jego mocnego uderzenia dobrze zachował się Mariusz Pawełek. 

Po zmianie stron więcej z gry, jeśli chodzi o posiadanie piłki czy próby konstruowania akcji, mieli piłkarze GKS-u. Ilość jednak nie do końca poszła w jakość i konkretniejsi z przodu byli głogowianie. W 62 minucie w powietrzu piłkę przejął wbiegający w szesnastkę Adrian Benedyczak, naciskany przez rywala zdołał nawet oddać strzał, ale bardzo dobrym wyczuciem popisał się Pawełek. W 75 minucie niecelnie z dystansu przymierzył Marcel Ziemann, a na samym finiszu głogowianie przycisnęli jeszcze bardziej, jakby do tej pory usypiając czujność przeciwnika i wykorzystując odpowiedni moment. Swoje szanse mieli Benedyczak i wchodzący wcześniej Miłosz Kozak, lecz choć dla Chrobrego był to najlepszy pod względem akcji mecz rozegrany po przerwie, to skuteczność od początku do końca nie dopisywała. Dlatego na tym końcu Chrobry ma punkt, piąty po przerwie. W sytuacji walki o utrzymanie każdy może być cenny i oby tak było z nim. 

Teraz tylko dwa dni przerwy, bo już w piątek 27 kolejka i wyjazdowy mecz z Odrą Opole. Początek o godz. 20.10. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#