POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest05.08.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: dziś mecz z Apisem

12.08.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dziś o godz. 17.00 na drugiej płycie rezerwy Chrobrego Głogów rozegrają trzeci mecz nowego sezonu. Ich rywalem będzie Apis Jędrzychowice.

Apis to zwycięzca poprzedniego sezonu. W rundzie jesiennej - jedynej, jaka się odbyła - Chrobry wygrał 3:2, ale na koniec to Apis był na pierwszym miejscu z jednym punktem przewagi. Klub nie otrzymał licencji na udział w trzeciej lidze, nie odwołał się od tej decyzji i nie przystąpił do dwumeczu barażowego. Tym samym pozostał na czwwartoligowym poziomie, na którym do tej pory rozegrał jedno spotkanie. Przed kilkoma dniami Apis przegrał u siebie z Karkonoszami Jelenia Góra 0:2.

W Apisie grają zawodnicy znani z występów w wyższych ligach. Piotr Smołuch czy mający nawet kilkadziesiąt gier w Ekstraklasie Adrian Woźniczka. Trenerem drużyny jest Gerard Jurewicz. 

Chrobry II do środowego spotkania przystąpi z trzeciej pozycji. Po dwóch seriach nie ma zespołu z kompletem punktów, a te od 1 do 5 miejsca mają po cztery. Pomarańczowo-Czarni na inaugurację pokonali Leśnika Osiecznica 4:0, następnie zremisowali z Włókniarzem Leśna 0:0. 

Kibiców wybierających się na mecz informujemy, że wejście na trybuny drugiej płyty będzie odbywać się bramą ciągu komunikacyjnego łączącego małą trybunę z trybuną główną (od strony hali widowiskowo-sportowej). Prosimy pamiętać o konieczności zakrywaniu nosa i ust podczas przemieszczania się oraz konieczności zachowania jednego miejsca odstępu pomiędzy zajętymi (odstęp nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących oraz mających pod opieką osobę niepełnosprawną).
 


Środa, 12 sierpnia 
17.00 Chrobry II Głogów - Apis Jędrzychowice (Koleje Dolnośląskie 4 Liga)
Głogów, II płyta 

Tagi

apis jedrzychowice    chrobry2    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#