POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest05.08.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: 7 zwycięskich minut

12.08.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Cierpliwie wyczekali i w końcówce zaatakowali. Od 83 minuty rezerwy Chrobrego zdobyły trzy bramki i dzięki temu pokonały Apis Jędrzychowice 3:0 w trzeciej kolejce Koleje Dolnośląskie 4 Ligi.

Wydawało się, że spotkanie zakończy się na bezbramkowym remisie - dla głogowian drugim z rzędu. Tak upłynęła pierwsza odsłona. W drugiej Pomarańczowo-Czarni posiadali optyczną przewagę, ale groźne, choć nieliczne strzały oddawali i jedni, i drudzy. Po stronie głogowian próbowali Konrad Grzymisławski i Adrian Marciniak, lecz w obu sytuacjach dobrze zachował się golkiper gości.

Cierpliwość popłaciła. I dobre zmiany. W 63 minucie na boisku pojawił się Seweryn Dybizbański, który w 83 minucie dał prowadzenie. Dodatkowo 120 sekund później wywalczył rzut karny, co na bramkę zamienił Wiktor Kobiela. Z kolei w 60 minucie trener Jakub Wolny na boisko wprowadził Adriana Marciniaka. Ten 17-latek już w doliczonym czasie ustalił rezultat pojedynku. 

Po dwóch zwycięstwach i jednym remisie Chrobry może szykować się na jeden z najtrudniejszych meczów. W sobotę o godz. 17.00 zmierzy się na wyjeździe z Karkonoszami Jelenia Góra. CHROBRY II GŁOGÓW - APIS JĘDRZYCHOWICE 3:0 (0:0)
1:0 Dybizbański 83
2:0 Kobiela 85
3:0 Marciniak 90

CHROBRY II: Szafer - Staszkowian, Iwanowicz (46 Mól), Wawrzyniak, Jandziak (60 Dybizbański), Kobiela, Siudak, Grzymisławski, Flis, Boksiński (63 Boksiński), Pietrzczyk. 

APIS: Smołuch - Woźniczka, Krzesiński, Woźny, Rissmann (65 Bystryk), Rachański, Machowski (88 Grajek), Ciupka, Piechno, Kościuk, Liszka. 

ŻÓŁTE KARTKI: Grzymisławski, Kobiela - Machowski, Rissmann.


4 LIGA - WYNIKI I TABELA

 

Tagi

apis jedrzychowice    chrobry2    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#