POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: kolejne sparingi

19.08.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kolejne dwa sparingi ma za sobą przygotowujący się do nowego ligowego sezonu kobiecy Chrobry. Po tym pierwszym, wygranym, w dwóch kolejnych Pomarańczowo-Czarne przegrały z zespołami nowej trzeciej ligi.

Najpierw Chrobry przegrał z KA 4 Respect Krobia 2:9.
- Myślę że gdyby dziewczyny bardziej uwierzyły w siebie, wynik na pewno byłby inny - mówił trener Tomasz Gąsiecki. - Wiele zawodniczek kończy pracę dorywczą na wakacjach i dopiero od niedawna ma szansę rozpocząć ponowne treningi. Myślę, że czas sprawi że będzie dużo lepiej. Cieszy, że szansę z bardzo silnym przeciwnikiem dostały wszystkie zawodniczki, nawet te najmłodsze z rocznika 2006. 

Kolejne spotkanie było już bardziej zacięte i przesądził w nim gol różnicy. Promień Żary wygrał z Chrobrym 3:2, a w tym meczu kontuzji doznała Małgorzata Momot, której uraz wymagał interwencji karetki pogotowia. 
- Trzymamy kciuki za Małgosię Momot, żeby jak najszybciej wróciła do zdrowia - dodaje trener Gąsiecki. - A co do meczu, było już dużo więcej plusów niż w środowym spotkaniu z Respectem, co bardzo cieszy. Trochę porozbijały nas drobniejsze kontuzje kilku innych zawodniczek. Szansę ponownie dostały za to rezerwowe i to wkrótce na pewno zaowocuje. Teraz trzeba skupić się na treningach.
 
Kobiecy Chrobry szykuje się do startu w 4 lidze. Pierwszą kolejkę zaplanowano na 5/6 września. Nasz zespół zagra wtedy na wyjeździe z Polonią Środa Śląska.  

KA 4 Respect Krobia - Chrobry Głogów 9:2
Bramki (Chrobry): Kaźmierska, Kudyba.
Chrobry: Król P. - Adamska, Franas, Spychalska, Rimke, Leszczyńska, Gniewosz, Kudyba, Momot, Czapluk, Kaźmierska. Na zmiany wchodziły: testowana 1 - Siennicka, Niedośpiał, Zimna, Frankowska, Grys, Król W., testowana 2.

Chrobry Głogów - Promień Żary 2:3
Bramki (Chrobry): Niedośpiał, Rymarowicz.
Chrobry: Testowana 1 - Adamska, Franas, Spychalska, Król W., Momot, Leszczyńska, Czapluk, Niedośpiał, Gniewosz, Kaźmierska. Na zmiany wchodziły: Siennicka, Zimna, Rymarowicz, Grys.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#