Dzisiaj jest24.01.2022

ChG II: 6:1 rezerw. Najwyższa wygrana

30.08.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne

Najwyższe zwycięstwo w sezonie i awans w tabeli na piąte miejsce. Rezerwy Chrobrego Głogów pewnie pokonały Odrę Ścinawa 6:1 w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze.

Od początku Chrobry dyktował warunki i już do przerwy prowadził 3:0. Prowadzenie z rzutu karnego dał Wiktor Kobiela, a wynik podwyższali w tej części Przemysław Siudak oraz Miłosz Jóźwiak.

Po zmianie stron Chrobry dopuścił tylko do jednej straty, ale mimo tego powiększał przewagę. Trafienia Adama Antochowa, Wiktora Wawrzyniaka i już w 90 minucie jako kropka nad „i” Wojciecha Boksińskiego pozwoliły skończyć ten mecz w efektowny sposób.

CHROBRY II GŁOGÓW - ODRA ŚCINAWA 6:1 (3:0)
1:0 Kobiela 19 9k)