POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Djurdjević: jest duch zespołu

13.11.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Bramki dawały więcej spokoju i perspektywę, horyzont na przyszłość, że wszystko dzieje się powoli. Zespół potrzebuje czasu i jest tego świadomy - trener Ivan Djurdjević po zwycięskim meczu ze Stomilem.

- To był dla nas bardzo ważny mecz, nie tylko po trudnym sportowo czasie, ale też zdrowotnym. Mieliśmy dłuższą przerwę, brakowało rytmu, a w tym dziwnym okresie trzeba się odnaleźć. Po dwóch bardzo trudnych meczach, zwłaszcza tym ostatnim, mieliśmy wewnętrzne rozmowy. Chwała drużynie, że się w tym odnalazła i zareagowała. W takich momentach liczą się reakcja i duch zespołu. Widać, że go mamy. Potrzebujemy czasu na to wszystko.
W pierwszej połowie gra była nerwowa, czego się spodziewaliśmy, zwłaszcza, że w tym ustawieniu nie graliśmy od dłuższego czasu. Wielu zawodnikom brakuje rytmu i tego w piłce się nie oszuka. Przetrzymaliśmy gorszy okres 25 minut. Bramka na 1:0 pomogła w nastrojach. Na drugą połowę wyszliśmy po lekkiej korekcie dokonanej razem z drużyną. Weszliśmy w tę cześć dobrze, a bramki dawały więcej spokoju i perspektywę, horyzont na przyszłość, że wszystko dzieje się powoli. Zespół potrzebuje czasu i jest tego świadomy. Przed nami wiele meczów, sporo będzie ich w najbliższym miesiącu. Wszyscy są bardzo potrzebni. Dziś powrócił do nas Przemek Stolc, dał potrzebną jakość i mam nadzieję, że tak będzie z kolejnymi zawodnikami czekającymi na swoją szansą. Idziemy dalej. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#