POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest16.06.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: o mistrzostwo jesieni

20.11.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rezerwy Chrobrego Głogów przed dużą szansą na mistrzostwo jesieni w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze. W ostatnim meczu tego roku bronią pozycji lidera. W sobotę o godz. 13.30 zmierzą się na wyjeździe z Konfeksem Legnica i jeśli wygrają, do wiosny pozostaną na czele.

Drugi zespół od kilku sezonów wyrabia sobie coraz mocniejszą pozycję na tym poziomie. Już dwa lata temu był mistrzem jesieni, ale w rundzie wiosennej nie utrzymał prowadzenia i skończył na trzecim miejscu. Rok temu po pierwszej rundzie był czwarty tylko dlatego, że w ostatniej kolejce zremisował z Kuźnią Jawor i stracił w ten sposób przewodnictwo. Zabrakło wtedy okazji do rewanżu, bo na tym zakończono rozgrywki. Teraz następuje trzecia szansa.

Chrobry, który awansował na pierwsze miejsce po środowym zwycięstwie z Gryfem Gryfów Śląski, ma punkt więcej od drugich Karkonoszy Jelenia Góra. Do zapewnienia sobie lidera do wiosny potrzebne będą trzy punkty w Legnicy. Inny wynik spowoduje zależność od niedzielnego spotkania Karkonoszy z Leśnikiem Osiecznica.

Konfeks jest na 15 miejscu. To właśnie on w ostatniej kolejce urwał punkty Karkonoszom, remisując w Jeleniej Górze 1:1. Od 73 minuty prowadził po bramce Mateusza Piotrowskiego, a Karkonosze doprowadziły do wyrównania dopiero w doliczonym czasie gry. 


Sobota, 21 listopada
13.30 Konfeks Legnica - Chrobry II Głogów (Koleje Dolnośląskie 4 Liga)
Legnica

Tagi

chrobry2    konfeks legnica    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#