POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest14.05.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

W Akademii widzimy się w swoich domach

09.04.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rozgrywki ligowe dzieci i młodzieży oraz treningi pozostaną zawieszone do 18 kwietnia włącznie. Przedłużenie zawieszenia potwierdziło rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 8 kwietnia 2021 r. Nie oznacza to jednak, że trenujący w Chrobrym mają całkowitą przerwę.

Na czas zawieszenia zarówno w Akademii Piłki Nożnej, jak w Szkole Mistrzostwa Sportowego prowadzone są zajęcia on-line. 
- Zajęcia nie są długie, bo wiemy że dzieci są i tak przeciążone tymi w ramach obowiązków szkolnych. Ważne jest jednak, aby w nich uczestniczyły ze względu na spotkanie, możliwość zobaczenia się i chociaż przez tą chwilę poczucia klimatu związanego z treningami i klubową tożsamością. Sami w gronie trenerów spotykamy się w formule on-line i dyskutujemy na tematy organizacyjne oraz sportowe. Tak wygląda obecna rzeczywistość. Nie mamy możliwości wyjścia na boisko i w związku z tym staramy się ten okres wykorzystać maksymalnie na inny sposób. Podczas treningów na boisku nie zawsze jest czas, aby wpleść do niego teorię, więc teraz bardziej na nią zwracamy uwagę - powiedział koordynator Akademii Piłki Nożnej Chrobrego Grzegorz Nowak. 

O tym, jak takie zajęcia wyglądają, opowiadają prowadzący je trenerzy Chrobrego.
- Organizujemy takie spotkania na przykład poprzez aplikację Google Meet. Dzielimy je na dwie części. Pierwsza jest teoretyczna, przykładowo wykład dotyczący taktyki czy zasad zdrowego odżywiania. W drugiej staramy się w takich warunkach ćwiczyć ogólnorozwojowo i technicznie z piłką w miejscu - powiedział trener Chrobrego U-9 Paweł Kliszka. 

- Część teoretyczna to też omówienie różnych sytuacji na boisku, zachowania się na poszczególnych pozycjach w ataku czy obronie oraz omówienie mocniejszych i słabszych stron naszych zawodników, aby uczyli się mieć świadomość dalszej pracy nad nimi. Nie zapominamy o praktyce, stąd różne formy rozgrzewki, skupienia się na technice tak ważnych w sporcie ćwiczeń, jak rolowanie czy rozciąganie - dodał trener Tomasz Bartoszek z Chrobrego U-11.

Nie brakuje nawet aktywności… plastycznych ważnych dla poczucia klubowej przynależności. Taka forma proponowana jest m.in. w najmłodszych rocznikach, jak w Chrobrym U-7 trenera Pawła Marszałka. Wszyscy mamy jednak nadzieję na możliwie szybki powrót na boiska. 
 
 
 
 
 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#