POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest14.05.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Spragnieni aktywności na boiskach

20.04.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dopisała i pogoda, i frekwencja. W poniedziałek na osiedlowych boiskach zainaugurowaliśmy VI edycję Trenera Osiedlowego. Pierwsze zajęcia odbyły się w pięciu lokalizacjach, a poprowadzili je trenerzy Małgorzata, Claudia, Mirosław, Paweł i Mateusz. Dziś na boiskach pojawią się trenerzy Joanna, Renata i Tomasz. Od tego momentu będziemy się spotykać do końca października, a każdego tygodnia na łącznie ośmiu boiskach przeprowadzimy 48 godzin bezpłatnych zajęć o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Do tego grupowe wyjścia integracyjne, Liga Osiedlowa i „Z Boiska na Stadion”. To będzie dobry czas!
 
 

WWW.TRENEROSIEDLOWY.GLOGOW.ORG Na boisku przy szkole podstawowej nr 11 zadebiutował trener Paweł Kliszka. Młodzi chłopcy korzystając z tego, że specjalnością Pawła jest piłka nożna w Akademii Piłki Nożnej Chrobrego, od razu przystąpili do przygotowań do ruszającej w czerwcu Ligi Osiedlowej. Drużyna z SP 11 w ostatniej edycji nie zakwalifikowała się do najlepszej czwórki, ale niewiele jej zabrakło i z pewnością mocno powalczy.
 
 
 

Nową osobą w kadrze trenerskiej jest też Claudia Prautzsch, która pojawiać się będzie na boisku przy szkole podstawowej nr 8, na którym do tej pory był trener Piotr Szymański. Chłopcy, dziewczęta, młodsi i starsi… W tym miejscu jest duża różnorodność uczestników, dlatego były różne formy aktywności. Ruch to samo zdrowie i niemal komplet dzieciaków (obecnie grupa może liczyć do 25 osób) świadczy o tym, że same wiedzą to najlepiej.  
 
 
 
 
 

Odwiedziliśmy również najbardziej wysunięte od centrum miasta boisko przy szkole podstawowej nr 13, gdzie zajęcia od początku prowadzi trener Mirosław Gaczyński. Tam spotyka się z nieco starszymi uczestnikami, więc można spodziewać się po raz kolejny mocnego piłkarskiego kandydata do rywalizacji w Lidze Osiedlowej kategorii U-16. 
 
 
 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#