Dzisiaj jest14.05.2021

ChG II: na czele ligi przed hitem

25.04.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne

Pewne zwycięstwo odniosły na wyjeździe rezerwy Chrobrego Głogów. 3:0 z trzecim w tabeli Apisem Jędrzychowice daje Pomarańczowo-Czarnym awans na pozycję lidera Koleje Dolnośląskie 4 Ligi.

Głogowianie dość szybko wyszli na prowadzenie. W 14 minucie stały fragment wykończył Jakub Michalczyk i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron zespół trenera Jakuba Wolnego powiększał bramkową przewagę. W 66 minucie gola zdobył Miłosz Jóźwiak, a w 86 Kacper Stazkowian.

W 21 kolejce pauzował dotychczasowy lider Karkonosze Jelenia Góra, więc Chrobry to wykorzystał i teraz on jest na czele z trzypunktową przewagą. Mimo meczu mniej po stronie rywala, daje to głogowianom większy komfort przed czwartoligowym hitem. W sobotę 1 maja o godz. 16.30 Chrobry podejmie Karkonosze i wydaje się, że ten pojedynek może mieć duży wpływ na końcowe zwycięstwo w lidze.

Apis Jędrzychowice - Chrobry II Głogów 0:3 (0:1)