Dzisiaj jest26.07.2021

JUNIORZY: w 1 minucie 0:1, po pięciu 2:1

04.05.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne

Juniorskie zespoły w większości z powodzeniem zakończyły kolejny ligowy weekend. W trzech meczach z ich udziałem padło łącznie 20 goli.

W I Wojewódzkiej Lidze Juniorów dwa razy komplet punktów. Chrobry U-19 pokonał Karkonosze Jelenia Góra 3:0 po bramkach zdobywanych w drugiej połowie. Pomarańczowo-Czarni bardzo dobrze weszli w drugą część, bo już w 46 minucie bramkę zdobył Bartosz Świątek. Kolejne dołożyli Bartosz Grabarkiewicz i Michał Budziszewski.

Chrobry U-18 wygrał z Lechią Dzierżoniów 7:3, choć już w 1 minucie stracił gola na 0:1. Odpowiedź nastąpiła błyskawicznie. W 2 minucie ponownie był remis, a w 5 już... 2:1. Oba gole zdobył w tym czasie Adrian Marciniak, który to spotkanie zakończył z czterema. Dwa trafienia zaliczył Alex Podchul, jedno Gabriel Draczyński.

O ile zespół U-18 zaczynał od 0:1, o tyle Chrobry U-17 po pierwszych 60 sekundach prowadził w Legnicy z Miedzią jedną bramką strzeloną przez Kacpra Adamczyka. W tym pojedynku to nie wystarczyło, a rywale wygrali 5:2.