POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Przed Stomilem. O czym warto wiedzieć?

06.05.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


W sobotę kolejny wyjazdowy występ Pomarańczowo-Czarnych. O godz. 16.00 Chrobry zagra ze Stomilem Olsztyn, który w tabeli jest niżej z siedmiopunktową stratą.


Wóz albo przewóz

Ostatnie mecze Stomilowi układały się różnie, ale to zespół, który nie uznaje kompromisu. Pięć remisów to nie jest najmniejsza liczba takich rezultatów w lidze (GKS Jastrzębie ma ich tylko trzy), ale ostatnie zremisowane spotkanie z udziałem Stomilu miało miejsce 4 grudnia. Wtedy olsztynianie podzielili się punktami z Miedzią Legnica (2:2), od tamtego momentu albo wygrywając, albo przegrywając. W taki sposób przeplatają się minione kolejki. Przed kilkoma dniami Stomilowcy przegrali z Radomiakiem Radom 0:1, wcześniej pokonali Koronę Kielce 2:0, a ta wygrana została poprzedzona dwiema porażkami.

Celem punktacja w PJS

Na początku miesiąca właściciel klubu Michał Brański poinformował, że celem na ostatni etap sezonu jest gra odmłodzonym składem, aby móc powalczyć o nagradzane finansowo miejsce w Pro Junior System. Od tego momentu zespół rozegrał jedno spotkanie. Z trójką młodzieżowców w jedenastce, czwartym wchodzącym z ławki, Stomil przegrał z Radomiakiem Radom 0:1, ale jest w piątce PJS. W poprzednich kolejkach więcej młodzieżowców - pięciu - występowało od początku w przegranych pojedynkach z Sandecją Nowy Sącz (0:5) czy z Zagłębiem Sosnowiec (1:2). Nie nastąpiła więc jakaś duża liczbowo zmiana, ale w poniedziałkowym magazynie Pierwszoligowiec w Kanale Sportowym Michał Brański wyjaśnił, że choć oczekiwałby innego składu, o nim decyduje trener. Mimo tego można podejrzewać, że chcąc przynajmniej utrzymać tę pozycję, w sobotę zagra w przybliżonym zestawieniu.

Damian Byrtek w obronie

Poza młodzieżowcami, w jedenastce Stomilu powinien wyjść Damian Byrtek, który jest jedynym byłym piłkarzem Chrobrego grającym obecnie w barwach rywala. W tym sezonie wystąpił w 24 meczach (w 23 od pierwszej minuty). Ostatni zakończył przedwcześnie po dwóch żółtych kartkach, które nie wykluczają go z udziału w sobotnim spotkaniu.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#