Dzisiaj jest16.06.2021

ChG II: 3:0 z Odrą

08.05.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne

Rezerwy Chrobrego Głogów też zwycięskie. Dziś nasza drużyna wygrała z Odrą Ścinawa 3:0. To trzecia wygrana z rzędu z jednoczesnym zachowaniem czystego konta w defensywie.

Chrobremu prowadzenie dał w 12 minucie Miłosz Jóźwiak. Kolejne gole padły w końcówce. W 80 minucie wynik podwyższył Wiktor Wawrzyniak, a ustalił go celnym strzałem z rzutu karnego Konrad Grzymisławski.

W tabeli Koleje Dolnośląskie 4 Ligi Chrobry jest na czele z trzypunktową przewagą nad Karkonoszami Jelenia Góra, które rozbiły 5:0 kolejnego rywala głogowian - Spartę Grębocice. Mecz Chrobry II - Sparta w niedzielę 16 maja o godz. 11.00.

ODRA ŚCINAWA - CHROBRY II GŁOGÓW 0:3 (0:1)
0:1 Jóźwiak 12
0:2 Wawrzyniak 80
0:3 Grzymisławski (k)

CHROBRY II: Szafer - Malczuk, Staszkowian, Iwanowicz, Wawrzyniak, Jandziak, Grzymisławski, Galas (77 Pieczarka), Zygmunt (65 Marciniak), Pietrzczyk, Jóźwiak.

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Grzymisławski, Pietrzczyk, Galas.