POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest16.06.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Klub z licencją na sezon 2021/22

31.05.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów otrzymał licencję na kolejny sezon w Fortuna 1 Lidze. Dziś Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN potwierdziła, że klub spełnia wszelkie kryteria: finansowe, personalne, sportowe czy infrastrukturalne. W przypadku tych ostatnich Chrobry przedłożył dokumenty potwierdzające przebudowę obiektu w zakresie instalacji systemu grzewczego murawy z harmonogramem prac zakładającym ich zakończenie najpóźniej do 31 października 2021 roku, co jest terminem obowiązkowym dla pierwszoligowców.

Jednocześnie każdy klub, którego stadion nie posiada jeszcze systemu grzewczego murawy, musiał wskazać obiekt zastępczy na wypadek, gdyby któryś z tych klubów nie wykonał instalacji w w/w terminie. Chrobry, po podpisaniu stosownej umowy z gospodarzem obiektu, w licencyjnej dokumentacji wskazał stadion w Grodzisku Wielkopolskim.

Jednocześnie przypominamy, że instalacja systemu grzewczego zgodnie z umową zawartą z firmą Dropservice powinna zostać zrealizowana do końca sierpnia. Klub będzie wnioskował, aby do tego czasu mecze planowo mające zostać rozegrane w Głogowie odbyły się najpierw na stadionach rywali, a spotkania rewanżowe na głogowskim stadionie w późniejszym czasie.
 
- W związku z przedłużającym się stanem epidemii, wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-C0V2, który w sposób znaczący wpłynął na sytuację finansową klubów, a którego skutków nie da się dokładnie przewidzieć, wszystkie kluby biorące udział w procesie licencyjnym na sezon 2021/2022 zostały objęte nadzorem finansowym. Zdaniem Komisji w najbliższych miesiącach konieczna będzie szczegółowa kontrola i analiza sytuacji finansowej klubów - brzmi komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. 
 
 
 
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#