Dzisiaj jest15.06.2021

Jaworzanka - Chrobry II 1:0. Lider powiększa przewagę

05.06.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne

Drugi zespół Chrobrego Głogów przegrał z Jaworzanką 1946 Jawor 0:1. Ta porażka oznacza, że strata do lidera wynosi już pięć punktów. Na cztery kolejki przed końcem Koleje Dolnośląskie 4 Ligi zdecydowanie bliżej awansu do baraży są Karkonosze Jelenia Góra.

Chrobry mógł zacząć ten mecz bardzo dobrze, ale w 12 minucie Konrad Grzymisławski nie wykorzystał rzutu karnego. To się zemściło po upływie 13 minut. Bramkę zdobył wtedy Bartosz Karbowiak, która okazała się być tą zwycięską.

KUŹNIA JAWOR - CHROBRY II GŁOGÓW 1:0

1:0 Karbowiak 25

W 12 minucie Konrad Grzymisławski (Chrobry II) nie wykorzystał rzutu karnego

Chrobry II: Lasoń - Malczuk, Staszkowian, Piła, Wawrzyniak, Jandziak (70 Dybizbański), Kobiela, Grzymisławski (46 Galas), Pieczarka, Pietrzczyk, Jóźwiak (52 Zygmunt).

Żółte kartki (Chrobry II): Lasoń, Pietrzczyk, Staszkowian, Wawrzyniak, Zygmunt, Dybizbański.