POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest16.06.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Dobry początek, a po nim błąd. Wypowiedzi trenerów po spotkaniu w Rzeszowie

06.06.2021 Autor: ŁJ


- Jesteśmy rozczarowani drugą porażką z rzędu, bo tydzień temu i teraz mogliśmy powalczyć o coś zdecydowanie więcej - mówił drugie trener Chrobrego Maciej Stachowiak po meczu w Rzeszowie.


Maciej Stachowiak, II trener Chrobrego: - Jesteśmy rozczarowani drugą porażką z rzędu, bo tydzień temu i teraz mogliśmy powalczyć o coś zdecydowanie więcej. Mecz był taki, jakiego się spodziewaliśmy. Graliśmy w ataku pozycyjnym. Wiedzieliśmy, że gospodarzom wystarczy punkt do utrzymania, więc spokojnie będą czekali na swoją szansę, będą się bronili i szukali okazji w kontratakach oraz stałych fragmentach gry. Niestety, po naszym dobrym początku zdarzył się prosty błąd i wtedy straciliśmy bramkę. Później cały czas prowadziliśmy grę, ale brakowało agresji z piłką, przyspieszenia w ostatniej strefie przed bramką. Nawet jak dochodziliśmy do pola karnego to zabrakło wykończenia, a jak już stworzyliśmy jakieś sytuacje, to byliśmy nieskuteczni. W końcówce próbowaliśmy zmienić ustawienie na dwóch napastników. Przez to gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce, a my mieliśmy jeszcze kilka okazji, których nie potrafiliśmy zamienić na bramkę. Wiemy, nad czym musimy dalej pracować. Musimy się ogarnąć w ostatnim tygodniu, dobrze popracować i dobrze zakończyć ten sezon w meczu z Arką Gdynia.

Radosław Mroczkowski, trener Resovii: - To radosne podsumowanie, bo mam dobrą wiadomość dla kibiców Resovii: utrzymaliśmy się w pierwszej lidze. To jest najważniejsze i było nam potrzebne, aby móc to zakomunikować. Chcieliśmy bardzo wygrać ten mecz i zespół na to pracował. Wiadomo, było trochę emocji, bo wynik innych zespołów mógł wpływać na podświadomość. Głównie patrzyliśmy jednak na siebie i chcieliśmy mieć to w swoich rękach. Nie chcę dużo tłumaczyć. Przyjdzie na to czas, na podsumowanie całej rundy, bo dużo jest rzeczy, o których chcę powiedzieć, ale teraz chcemy pocieszyć się zwycięstwem. Niech emocje opadną i możemy myśleć o tym, co dalej.
 
 
źródło: Resovia Rzeszów

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#