POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest05.08.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zryw Kotla partnerskim klubem Chrobrego

15.06.2021 Autor: AM Źródło: własne


Kolejny po Mert Gwardii Białołęka lokalny klub piłkarski podpisał ramowe porozumienie o współpracy z Chrobrym Głogów. W obecności prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza i wójta Gminy Kotla Łukasza Horbatowskiego do grona naszych partnerskich klubów dołączył Zryw Kotla.

Idea Klubów Partnerskich nie jest nowa, bo Chrobry już kilka lat temu podpisał podobne porozumienia ze Stilonem Gorzów czy Pogonią Lwów, obecnie jednak z inicjatywą wychodzą coraz prężniej działające kluby, które wywodzą się z ruchu LZS z ościennych miejscowości. Cieszymy się z takiej świadomości władz samorządowych, czego potwierdzeniem jest obecność Łukasza Horbatowskiego, wójta Gminy Kotla: 

- Każda forma współpracy między takimi klubami jak Zryw Kotla a liderem w regionie, jakim jest Chrobry Głogów, rozpoznawalnym, tradycyjnym, gdzie przewijają się gwiazdy dla młodych chłopaków z okolicy to coś wielkiego. Cieszę się, że młodzież w wiejskim klubie ma możliwości i współpracować czy podglądać zawodowców w Chrobrym. Nawet takie porozumienie jak to podpisane teraz będzie dla nich czymś, co mam nadzieję, że wywoła jeszcze większe pokłady energii i chęci do gry w piłkę, a czasy mamy takie jakie mamy. Młodzież zachęcić do aktywności jest ciężko, więc super - oby więcej takich inicjatyw. 
 
 
 
 
 
 
Inicjatywa Chrobrego i Zrywu łączy Gminę Kotla i Gminę Miejską Głogów, co potwierdza również prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz: 
- Mimo tego, że Chrobry Głogów jest miejskim klubem to zależy nam na współpracy w regionie. Zależy nam tym, aby współpracować z mniejszymi klubami, dla których jest to szansa na rozwój, a dla Chrobrego na wzmocnienie Akademii poprzez możliwość pozyskanie tam młodych utalentowanych zawodników. Taki jest kierunek rozwoju futbolu w regionie głogowskim, poprzez wzajemne korzyści obu stron porozumienia.

Rafał Kempa, prezes GLKS Zryw Kotla:
- Współpraca z Chrobrym Głogów to jest dla nas duże wyzwanie, jak również duży sukces. Mam nadzieję, że podpisanie tej umowy będzie w przyszłości procentować tak samo dla naszego klubu jak i dla klubu Chrobry Głogów.

Zbigniew Prejs, dyrektor Chrobrego Głogów:
- Od dawna moim marzeniem jest obecność Chrobrego w okolicznych miejscowościach, co niestety jako samodzielne działanie w postaci grup selekcyjnych na ten moment przekracza możliwości finansowe klubu. Podejmujemy współpracę z lokalnymi klubami, aby mieć nadzór nad zdolnymi dziećmi z ościennych gmin. Naszym najważniejszym zadaniem jest współpraca w zakresie szkolenia dedykowana kadrze trenerskiej i dzielenie się swoimi doświadczeniami, ale też stworzenie możliwości gry w Chrobrym dla zdolnej młodzieży z terenów Gminy Kotla oraz popularyzacja sportu wśród dzieci i realizacja celów marketingowych.

Pierwsza wspólna inicjatywa już w najbliższą sobotę. Chrobry wesprze organizowany przez Zryw Turniej Dzikich Drużyn im. Zbigniewa Cichego w Kotli. 
 
 

Tagi

zryw kotla   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#