POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest05.08.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Radość lub smutek i nic pomiędzy

30.06.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


To że w Lidze Osiedlowej Chrobrego pada tak dużo bramek nie jest najważniejsze. Bardzo cenimy sobie te rozgrywki, bo przede wszystkim są w nich emocje. Tylko skrajne, radość albo smutek ze złością, nic pomiędzy. W środę odbyła się druga kolejka naszych osiedlowych zmagań i dowodem powyższego było spotkanie zespołów Young Eleven i SP 10 Juniorów. Zobaczcie zdjęcia, rezultaty, strzelców i składy.
 
 
 
 
 

Young Eleven SP 11 - SP 10 Junior 3:10 (2:3)
Aleksander Militowski, Nikodem Kowalewski, Jakub Urbaniak - Kacper Sosnowski x7, Bartosz Turkiewicz x2, Oliwier Stefaniak. 
Young Eleven: Aleksandra Ściak, Aleksander Militowski, Kazik Zelmorski, Leonard Korczyński, Nikodem Kowalewski, Jakub Urbaniak, Kajetan Kowalewski, Wojciech Różycki, Gabriel Gauczak, Filip Maćkała. 
SP 10 Junior: Kacper Sosnowski, Piotr Sosnowski, Dominik Peregryn, Filip Semło, Jakub Mikołajczyk, Bartosz Kierszniowski, Stefan Cichosz, Henryk Szajna, Szymon Kalinowski, Tomasz Sut, Bartosz Turkiewicz, Oliwier Stefaniak. 

Głogów SP 3 - Niepokonani SP 8 1:1 (1:0)
Filip Kmiecik - Krystian Janicki.
Głogów: Filip Kmiecik, Wiktor Glapiak, Szymon Bezec, Jakub Smoliński, Krzysztof Smoliński, Bartosz Chrobak, Tomasz Trzaniec, Maksymilian Rak, Krzysztof Skibiszewski, Szczepan Kula.
Niepokonani: Leon Mirkowski, Szymon Dagiel, Kacper Kinowski, Kacper Krzywicki, Alan Augustynek, Szymon Borkowski, Szymon Król, Krystian Janicki, Bartosz Radoła, Konrad Kościesza.

FC Nosocice SP 13 - Łamagi Piastowskie SP 3 5:0 (3:0)
Patryk Seweryn x3, Adam Pielech x2.
FC Nosocice: Filip Ertman, Filip Malinowski, Adam Pielech, Antoni Czaiński, Aleksander Karbownik, Paweł Jaroszek, Michał Sokal, Tymoteusz Kwieciński, Kajetan Adamczak, Patryk Seweryn.
Łamagi Piastowskie: Krystian Guran, Dominik Bednarski, Bartosz Nowak, Patryk Mularczyk, Szymon Chojnacki, Robert Bezec, Dominik Bołądz, Olivier Hojan, Jakub Milke, Bartłomiej Milke, Mateusz Iżak, Jan Kumczak, Wiktor Urbański.

Chrobry SP 8 - Eleven SP 11 5:15 (4:8)
Paweł Cukrowski x2, Kacper Wyrwa x2, Piotr Kuchcicki - Kamil Tobiasz x8, Emil Szczepaniak x3, Szymon Kotuła, Fabian Dajnowski, Patryk Wolanin, Bartosz Baryczkowski.
Chrobry SP 8: Igor Malec, Szymon Kotuła, Hubert Mazur, Fabian Dajnowski, Kamil Tobiasz, Franciszek Szejmo, Patryk Wolanin, Emil Szczepaniak, Bartosz Baryczkowski.
Eleven SP 11: Kacper Wyrwa, Kacper Kmiecik, Maciej Rosa, Wiktoria Kula, Marcela Kaźmierczak, Andrzej Matejczuk, Jakub Kartużka, Piotr Kuchcicki, Paweł Cukrowski.

Maroko SP 12 - FC Manhattan SP 2 2:12 (1:6)
Bartosz Gul x2 - Dżastin Sztąberek x4, Dominik Król x3, Paweł Herbik x3, Cezary Górecki x2.
Maroko: Kacper Kita, Piotr Bartosik, Jakub Kruk, Jakub Nocoń, Tomasz Żylewicz, Bartosz Gul, Bartosz Ciesielski, Aleksander Karwatka, Sebastian Bera, Jakub Przybięda, Radosław Kucęba, Krystian Siniawa, Marcin Nowicki, Filip Kurczewski.
FC Manhattan: Cezary Górecki, Marcel Marszałek, Szymon Muniak, Dżastin Sztąberek, Bryan Bednarowski, Dominik Panfiło, Dominik Król, Paweł Herbik, Bartosz Woźniak.

SP 10 Senior - Parkowcy SP 7 1:22 (1:10)
Mariusz Kierszniowski - Piotr Biliński x6, Kacper Sikora x6, Szymon Dziuba x5, Mikołaj Olejnik x4, Aleksander Białek.
SP 10: Paweł Sawicki, Krystian Jędrasik, Jakub Łukaszyk, Aleksander Bednarz, Jakub Gniewosz, Mariusz Kierszniowski, Bartosz Turkiewicz.
Parkowcy: Piotr Biliński, Kacper Sikora, Mikołaj Olejnik, Szymon Dziuba, Aleksander Białek, Grzegorz Kłeczek. 
 

 

U-12
TERMINARZ I TABELA

 

 

 

U-16
TERMINARZ I TABELA 

 

 

 

STRZELCY


 
 

Tagi

Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#