POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest05.08.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Drugi test. Przed meczem z Podbeskidziem

20.07.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Drugi sprawdzian Pomarańczowo-Czarnych. W środę o godz. 15.00 w Niemodlinie obok Opola Chrobry zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Podbeskidzie to w teorii najsilniejszy sparingpartner Chrobrego w tym okresie przygotowawczym. Zespół prowadzony od czerwca przez trenera Piotra Jawnego jest po spadku z Ekstraklasy, a władze klubu zapowiedziały walkę o powrót do najwyższej ligi w ciągu dwóch lat. Celem minimum na najbliższy sezon ma być udział w barażach.

"Górale" jak dotąd rozegrali dwa sparingi. W pierwszym pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:1, a w drugim zremisowali z Wisłą Kraków 1:1. Wszystkie trzy gole dla Podbeskidzia zdobył w tych spotkaniach Kamil Biliński, który pozostał w drużynie, choć tę objęły znaczące zmiany. Klub opuściło kilkunastu zawodników, w tym były piłkarz Chrobrego Karol Danielak. Nieco mniejsza grupa zasiliła Podbeskidzie, m.in. powracający do kraju po kilku latach przerwy Costa Nhamoinesu (ostatnio Kerala Blasters FC i Sparta Praga).
 
W kadrze Chrobrego znajdzie się już Mikołaj Lebedyński, który z powodu urazu nie był obecny ostatnio w Grodzisku podczas sparingu z Chojniczanką Chojnice. Podobnie jak on wtedy, teraz drobną kontuzję leczy Marcel Ziemman, którego tym samym czeka mecz przerwy. 


Środa, 21 lipca
15.00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów (sparing)
Niemodlin

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#