POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Liga Osiedlowa: są blisko tytułów

02.09.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Powoli zbliżamy się do końca sezonu w piłkarskiej Lidze Osiedlowej Chrobrego Głogów. W 11 kolejce ważny mecz na szczycie wygrali Parkowcy. Po pokonaniu wicelidera - FC Nososcice - 10:4, na trzy kolejki przed końcem mają już sześć punktów przewagi i dzięki temu można powiedzieć, że są na ostatniej prostej do mistrzowskiego tytułu. Jeszcze lepszą punktowo sytuację mają Niepokonani w U-12. Zwyciężyli 15:4, dysponują dziewięcioma punktami więcej, choć drugi Głogów rozegrał o jedno spotkanie mniej. Tak czy inaczej na kilka serii przed końcem te dwie ekipy, Parkowcy oraz Niepokonani, są blisko końcowego zwycięstwa. 
 
 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ Z MECZU PARKOWCY - FC NOSOCICE 

 

 

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ Z MECZU PARKOWCY - FC NOSOCICE 

 

 

 

Głogów SP3 - Niepokonani SP8 15:4
Kacper Kinowski x5, Bartosz Wolny x4, Krystian Janicki x2, Kacper Krzywicki, Konrad Kościesza, Szymon Nalepa - Nikodem Kowalewski, Szymon Grochowicz, Jakub Urbaniak, Oliwier Przewocki
Głogów: Kacper Kinowski, Bartosz Wolny, Krystian Janicki, Kacper Krzywicki, Konrad Kościesza, Szymon Nalepa, Adam Kuca, Wojciech Kuca, Szymon Król, Szymon Borkowski, Szymon Dagiel, Leon Mirkowski, Bartosz Radoła, Stanisław Szklarczuk, Aleksandra Kania. 
Niepokonani: Nikodem Kowalewski, Szymon Grochowicz, Jakub Urbaniak, Oliwier Przewocki, Kajetan Kowalewski, Paweł Wolny, Aleksandra Ściak, Bartosz Wojdyła. 

Chrobry SP8 - Maroko SP12 1:13
Filip Ball - Bartosz Gil x4, Alan Kociołowski x4, Jakub Kruk x2, Fabian Tomulik, Marcin Nowicki, Adam Binert
Chrobry: Filip Ball, Maciej Rosa, Kacper Kinowski, Krystian Janicki, Paweł Cukrowski, Kacper Wyrwa, Jakub Kałużka, Kacper Kmiecik, Szymon Dagiel. 
Maroko: Bartosz Gil, Alan Kociołowski, Jakub Kruk, Fabian Tomulik, Marcin Nowicki, Adam Binert, Dawid Gorzelanek, Jakub Nocoń, Aleksander Karwatka, Krystian Siniawa, Bartosz Ciesielski, Krystian Kita, Tomasz Żylewicz, Grzegorz Binert, Piotr Bartosik, Artur Toboła. 

Parkowcy SP7 - Nosocice SP12 10:4
Szymon Dziuba x3, Kacper Sikora x2, Piotr Biliński x2, Rafał Glapiak, Paweł Nowak, Kacper Graczyk - Filip Ertman x2, Patryk Seweryn, Adam Pielech
Parkowcy: Szymon Dziuba, Kacper Sikora, Piotr Biliński, Rafał Glapiak, Paweł Nowak, Kacper Graczyk, Aleksander Białek, Grzegorz Kłeczek, Paweł Biliński.
Nososcice: Filip Ertman, Patryk Seweryn, Adam Pielech, Wojciech Jacak, Michał Sokal, Aleksander Karbownik, Maciej Łysoń, Maciej Suchodolski, Tymoteusz Kwieciński, Dawid Fabiś, Bartosz Fabiś.

FC Manhattan SP2 - Łamagi Piastowskie SP3 7:2
Paweł Herbik x4, Dominik Król x2, Justyn Sztąberek - Krystian Guran, Mateusz Warchoł
FC Manhattan: Paweł Herbik, Dominik Król, Justyn Sztąberek, Michał Rzepowski, Marcel Marszałek, Cezary Górecki, Dominik Panfiło, Szymon Muniak, Bryan Bednarowski.
Łamagi Piastowskie: Krystian Guran, Mateusz Warchoł, Patryk Mularczyk, Dawid Bednarczyk, Michał Baranowski, Oliwier Hojan, Dominik Bołądz, Kacper Madej, Robert Bezec, Bartosz Nowak.

Young Eleven SP11 - SP 10 Junior 7:1
Kacper Sosnowski x3, Bartosz Turkiewicz x2, Oliwier Stefaniak + sam. - Paweł Antczak
Young Eleven: Kacper Sosnowski, Bartosz Turkiewicz, Oliwier Stefaniak, Piotr Sosnowski, Michał Kruczewski, Jakub Mikołajczyk, Mikołaj Wojciechowski, Hubert Bębenek, Jakub Garduła. 
SP 10 Junior: Paweł Antczak, Brajan Oszmaniec, Denis Staszak, Mateusz Sołtys, Maksymilian Bednarowski.

Eleven SP 11 - SP 10 Seniorzy 35:1
Jakub Szuszkiewicz x4, Jakub Korolewicz x4, Szymon Kotuła x4, Emil Szczepaniak x4, Fabian Dajnowski x3, Tymoc Tycki x3, Nikolas Kotuła x2, Patryk Wolanin x2, Bartosz Żychlewicz x2, Wojciech Nowak x2, Oskar Wałecki, Filip Kurczewski, Wirginia Szurek, Franciszek Szejmo - Aleksander Bednarz
Eleven: Jakub Szuszkiewicz, Jakub Korolewicz, Szymon Kotuła, Emil Szczepaniak, Fabian Dajnowski, Tymoc Tycki, Nikolas Kotuła, Patryk Wolanin, Bartosz Żychlewicz, Wojciech Nowak, Oskar Wałecki, Filip Kurczewski, Wirginia Szurek, Franciszek Szejmo, Oskar Radło, Sebastian Kirko, Konrad Werwiński, Igor Malec, Oliwier Kraus.
SP 10 Seniorzy: Aleksander Bednarz, Bartosz Turkiewicz, Krystian Jędrasik, Patryk Heinze, Jakub Łukaszek, Jan Karwot, Mariusz Kierszniowski.
 

  

Tagi

Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#