POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mistrzów znamy, ale gramy dalej

17.09.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dobiega końca tegoroczna edycja prowadzonej przez nas piłkarskiej Ligi Osiedlowej. Od kilku dni znamy mistrzów w obu kategoriach wiekowych, ale zespoły nadal stawiają się na osiedlowych boiskach i rywalizują o jak najwyższe miejsce, a ich zawodnicy o umocnienie się w klasyfikacji najlepszych strzelców. Podsumowujemy środowo-czwartkowe mecze.

 

 

 

SP 10 JUNIOR - GŁOGÓW SP3 3:17

Michał Kruczewski x2, Jakub Mikołajczyk - Jakub Smoliński x6, Krzysztof Smoliński x4, Emanuel Suchiński x3, Szymon Bezec x3, Maksymilian Rak

SP 10 Junior: Michał Kruczewski, Jakub Mikołajczyk, Henryk Szejmo, Bartosz Kierszniowski, Wojciech Szejmo, Bartosz Peregrym, Dominik Peregrym, Hubert Bębenek, Tomasz Sut. 

Głogów: Jakub Smoliński, Krzysztof Smoliński, Emanuel Suchiński, Szymon Bezec, Maksymilian Rak.

 

FC KOLEJA SP2 - YOUNG ELEVEN SP11 14:1

Paweł Antczak x7, Julo Dylewski x2, Brajan Oszmaniec x2, Filip Jurcewicz, Bartosz Jurcewicz, Maksymilian Bednarowski - Jakub Urbaniak

FC Koleja: Paweł Antczak, Julo Dylewski, Brajan Oszmaniec, Filip Jurcewicz, Bartosz Jurcewicz, Maksymilian Bednarowski, Dorian Huczko, Aleks Mirga, Mateusz Sołtys.

Young Eleven: Jakub Urbaniak, Bartosz Wojdyła, Artur Woźniak, Nikodem Bandura, Kamil Stefaniak, Igor Cichoń, Szymon Bandura, Patryk Bosy.

 

PARKOWCY SP7 - FC MANHATTAN SP2 13:7

Kacper Sikora x8, Paweł Nowak x3, Szymon Dziuba, Grzegorz Kłeczek - Dominik Król x3, Bryan Bednarowski x2, Dominik Panfiło, sam.

Parkowcy: Kacper Sikora, Paweł Nowak, Szymon Dziuba, Grzegorz Kłeczek, Aleksander Białek.

FC Manhattan: Dominik Król, Bryan Bednarowski, Dominik Panfiło, Bartosz Woźniak, Szymon Muniak.

 

ELEVEN SP11 - MAROKO SP12 1:3

Filip Kurczewski - Bartosz Gul x2, Alan Kociołkowski

Eleven: Filip Kurczewski, Nikolas Mikuła, Jakub Szuszkiewicz, Konrad Werwiński, Patryk Wolanin, Hubert Mazur, Franciszek Szejmo, Igor Malec, Bartosz Baryczkowski, Oskar Radło, Igor Mazurkiewicz, Szymon Zieliński, Tomasz Kłonowski.

Maroko: Bartosz Gul, Alan Kociołkowski, Jakub Kruk, Krystian Siniawa, Aleksander Karwatka, Sebastian Bera, Piotr Bartosik, Igor Płuciennik, Radosław Kucęba, Kacper Kita, Jakub Nocoń.

 

SP 10 SENIORZY - FC NOSOCICE SP13 0:16

Filip Malinowski x7, Bartosz Fabiś x3, Dawid Fabiś x2, Maciej Suchodolski x2, Bartłomiej Prokop, Tymoteusz Kwieciński

SP 10 Seniorzy: Patryk Heinze, Michał Kruczewski, Mariusz Kierszniowski, Michał Pytel, Piotr Bartosik, Aleksander Bednarz.

FC Nosocice: Filip Malinowski x7, Bartosz Fabiś x3, Dawid Fabiś x2, Maciej Suchodolski x2, Bartłomiej Prokop, Tymoteusz Kwieciński, Maciej Łysoń, Michał Sokal, Paweł Jaroszek.

 

CHROBRY SP8 - ŁAMAGI PIASTOWSKIE SP 3 0:3 (WO.) 

 


 


Tagi




Oferta sponsora






Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#