POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Najwyżej w sezonie. 6:0 rezerw

18.09.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rezerwy Chrobrego Głogów odniosły najwyższe zwycięstwo sezonu i w szóstej kolejce 4 Ligi pokonały Iskrę Księginice 6:0. Pomarańczowo-Czarnym leży gra na własnym obiekcie, na którym już w trzecim spotkaniu zdobyli minimum cztery gole. 

Głogowianie od początku mieli przewagę i często nękali defensywę Iskry. W pierwszej połowie jedną z sytuacji na bramkę zamienił Olaf Zygmunt. Innych, niż ta z 18 minuty, okazji nie udało się wykorzystać, więc po 45 minutach Chrobry prowadził jedną bramką.
 
 

Po zmianie stron zespół trenera Sebastiana Górskiego utrzymał dobrą postawę, przewagę, a do tego wszystkiego dorzucił skuteczność pod bramką przeciwnika. Stąd gole Miłosza Jandziaka, Miłosza Jóźwiaka, Adriana Marciniaka, Marcela Galasa i Alberta Zarównego. Chrobry 6. Iskra 0. 
 
 

- Gratuluję drużynie zwycięstwa i przede wszystkim postawy - oceniał trener Sebastian Górski. - Widać, że ten projekt się rozwija. Chłopcy zaczynają wierzyć w swoje możliwości i to, co robimy. Jesteśmy zdeterminowani bez względu na wyniki, ukierunkowani na cel, a co najistotniejsze - cieszy nas gra. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie, ale przypominam, że to dopiero początek naszej drogi. Kluczowe będzie to, w jaki sposób odpowiemy w najbliższych tygodniach. Potrzebujemy teraz jeszcze bardziej skoncentrować się na każdej jednostce treningowej. 
 
 

W przyszłą niedzielę, 26 września, nasza drużyna podejmie Odrę Ścinawa. 

CHROBRY II GŁOGÓW - ISKRA KSIĘGINICE 6:0 (1:0)
1:0 Zygmunt 17
2:0 Jandziak 48
3:0 Jóźwiak 56
4:0 Zarówny 62
5:0 Marciniak 73
6:0 Galas 78

CHROBRY II: Szafer (69 Michalak) - Malczuk, Zarówny, Jandziak, Pieczarka (64 Matysiak), Zygmunt (64 Draczyński), Marciniak, Antkowiak (51 Jóźwiak), Burda (59 Galas), Krawiec, Michalczyk (74 Jurgo). 

ISKRA: Matkowski - Migacz, Staszak, Szotkiewicz, Zasadni (46 Wiatrowski), Akacki (65 Rutkowski), Bar (85 Marciniak), Staniecki (75 Sacha), Faluta, Łodej, Koziński. 

ŻÓŁTE KARTKI: Jurgo, Galas - Staszak.


4 LIGA - WYNIKI I TABELA

 

Tagi

chrobry2    iskra ksieginice    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#