POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Trenerzy SMS Chrobry są w Sevilla FC na stażu

21.09.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dziesięciu trenerów SMS Chrobry Głogów jest po pierwszym dniu stażu w klubie Sevilla FC, w ramach projektu Erasmus+ pod nazwą „Kreatywnie ucząc się razem. Rozwój kompetencji trenerów i nauczycieli w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głogowie”. 

Nasi trenerzy przez 5 dni będą poznawać filozofię, strukturę szkolenia, a także metodologię szkolenia klubu Sevilla FC. W pierwszym dniu szkolenia spotkali się z dyrektorem klubu, dyrektorem akademii, szefem skautingu i koordynatorem ds. rozwoju akademii. Poznali także filozofię szkolenia całej akademii oraz wzięli udział w dwóch sesjach treningowych drużyn U-19 i U-11. Przed nimi kolejne dni obfitych zajęć, które są zaplanowane w godzinach od 9.30 do 19.00.

- Cieszymy się, że możemy wziąć udział w tym stażu, o który zabiegaliśmy od dwóch lat. W jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Europie, sześciokrotnym zdobywcy Ligii Europy. W SMS Chrobry Głogów jednym z priorytetów oprócz szkolenia zawodników jest rozwój trenerów. Jesteśmy pod wrażeniem serdeczności i otwartości ze strony zarządzających, trenerów i pracowników klubu. Mamy dopasowany do naszych potrzeb plan stażu, który dotyczy każdego etapu i obszaru rozwoju zawodnika. Oprócz zajęć teoretycznych, weźmiemy udział w 10 sesjach treningowych, będziemy mogli też zobaczyć mecze mistrzowskie drużyn Sevilla FC. Poznamy również strukturę organizacyjną klubu, dotyczącą infrastruktury, zarządzania trenerami, współpracy między pionami szkoleniowymi i sprawami logistycznymi - przybliża nam zakres stażu dyrektor ds. sportowych w SMS Chrobry Głogów Jarosław Wielgus.
 
 
 
 
 
 
 Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#