POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Decydujący gol? Przed meczem z GKS-em

22.09.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Mecz nr 23, w ostatnich sześciu padał maksymalnie jeden gol, a Chrobry w tym czasie tylko raz dopuścił do jego straty. Kilka faktów przed sobotnim meczem z GKS-em Jastrzębie na stadionie w Głogowie.


Ciężki początek

GKS nie zaliczy początku sezonu do udanych. W tabeli zajmuje 15 miejsce i do tej pory wygrał tylko raz, pokonując ostatni aktualnie Stomil Olsztyn 2:0. Miało to miejsce w drugiej kolejce, więc zespół czeka na wygraną już ponad 40 dni. Być może teraz coś drgnęło, bo po porażce z Sandecją Nowy Sącz 0:3, w weekendowej kolejce jastrzębianie zremisowali z mającym nowego trenera i liczącym na tzw. efekt nowej miotły Zagłębiem Sosnowiec 1:1, a we wtorek pokonali w Pucharze Polski Polonię Środa Wielkopolska 2:0.

Trener Jacek Trzeciak po raz trzeci z Chrobrym

Od czerwca trenerem GKS-u jest Jacek Trzeciak, który wcześniej prowadził m.in. Olimpię Elbląg, Olimpię Grudziądz czy ROW Rybnik. Przeciwko Chrobremu będzie teraz rywalizował w barwach trzeciego klubu. W sezonie 2013/14 był trenerem Polonii Bytom (zwycięstwo Chrobrego 2:0), a w sezonie 2019/20 Olimpii Grudziądz (remis 2:2).
 
 

Decydujący jeden gol?

Nie jest powiedziane, że piłkarze tej reguły nie złamią, ale ostatnie mecze Chrobrego z GKS-em Jastrzębie kończyły się takimi wynikami:
0:0
1:0
0:1
0:0
1:0
1:0
Patrząc na obecny sezon, Chrobry ma 10 strzelonych bramek, GKS siedem i nie są to czołowe wyniki w Fortuna 1 Lidze. Być może znów dojdzie do sytuacji, że losy pojedynku rozstrzygnie jeden gol, więc Pomarańczowo-Czarni będą musieli być maksymalnie skoncentrowani pod bramką przeciwnika i utrzymać dyspozycję z tyłu, bo na tych sześć ostatnich gier tylko w jednej jastrzębianie zdołali rozbić defensywę Chrobrego.

Mecz nr 23

Dla Chrobrego spotkanie z GKS-em będzie już 23 w ligowej historii. Oba zespoły rywalizowały nie tylko na zapleczu, ale też w trzeciej lidze. Bilans jest bardzo wyrównany. Ośmiokrotnie wygrał Chrobry, tyle samo razy GKS, a sześć razy padał remis. W bramkach test 20:21 z korzyścią dla naszych sobotnich rywali.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#