POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest07.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

57. DERBY: BĄDŹ Z NAMI NA WS3!

15.10.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na 57. ligowe derby Chrobrego Głogów z Miedzią Legnica. Z „Miedzianką” zagramy w piątek 22 października o godz. 20.30. Do zobaczenia na stadionie, bo derbowego pojedynku przegapić nie można!

Dystrybucja biletów odbywa się internetowo i stacjonarnie. Stacjonarna sprzedaż rozpocznie się w poniedziałek 18 października z samego rana w kasach pływalni Chrobry. Już teraz możecie nabyć wejściówkę przez internet za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.pl i w punktach pośredniczących KupBilet (w Głogowie są to salony Empik).
 

 
Sprzedaż stacjonarna w kasach pływalni zakończy się w momencie rozpoczęcia meczu - w piątek 22 października o godz. 20.30, natomiast sprzedaż on-line i w punktach pośredniczących z KupBilet na 4 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Prosimy pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi wytycznymi nie będzie możliwości zakupu biletów poza w/w miejscami, tj. w stadionowych kasach bezpośrednio przed meczem.
 
Zachęcamy szczególnie do zakupu przez internet, co zajmuje tylko kilka minut. Wystarczy zarejestrować lub zalogować się na stronie www.kupbilet.pl, wybrać miejsce spośród dostępnych na trybunie, potwierdzić swoje dane osobowe i... wszystko. Nie musicie drukować wygenerowanego biletu. Wystarczy, że przy wejściu na stadion okażecie go pracownikom obsługi w telefonie lub innym urządzeniu mobilnym.
 
Kupując bilet, zauważycie że pytamy Was o to czy udostępnicie nam informację o zaszczepieniu przeciwko COVID-19. Przepisy rozporządzenia Rady Ministrów z 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii nie uprawniają podmiotów zobowiązanych do przestrzegania określonego tymi przepisami limitu osób do żądania od nich udostępnienia informacji o zaszczepieniu przeciwko COVID-19. Ewentualne okazywanie dowodów potwierdzających fakt zaszczepienia może się odbywać z inicjatywy samej osoby zainteresowanej skorzystaniem z usług takiego podmiotu. Jeśli zechcecie z własnej woli przekazać nam taką informację, będzie ona zbierana wyłącznie w sposób statystyczny. Pozwoli to nam zwiększyć limit osób jakie będą mogły wejść na mecz.
 
 
 

CENNIK BILETÓW

  • 0 zł - do 7 roku życia
  • 5 zł - bilet ulgowy dla dzieci w wieku 13-15 lat 
  • 7 zł - bilet ulgowy dla młodzieży w wieku 16-18 lat, dla emerytów za okazaniem legitymacji, dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz dla posiadaczy Karty Seniora
  • 15 zł - dorośli
  • 17 zł - bilet rodzinny 1 opiekun + maksymalnie 2 dzieci do 13 roku życia
  • 30 zł - bilet rodzinny 2 opiekunów + maksymalnie 4 dzieci do 13 roku życia
  • 70 zł - bilet z przywilejami VIP
  


GDZIE KUPIĆ?

- kasy pływalni „Chrobry” codziennie w godz. 06.15-21.00 do dnia poprzedzającego mecz
- kasy pływalni „Chrobry” od godz. 6.15 do godziny rozpoczęcia meczu w dniu jego rozegrania
- www.kupbilet.pl**
- wskazane przez KupBilet.pl punkty Empik, Kolporter**  
Sprzedaż normalna biletów:
- kasy stadionu (otwarte na godzinę/półtora/dwie przed rozpoczęciem meczu)
 
**zakończenie sprzedaży następuje na 4 godziny przed rozpoczęciem meczu
 
 
 

Tagi

derby   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#