POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Rezerwy kończą remisem i czekają

10.11.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


Remisem 2:2 rezerwy Chrobrego Głogów zakończyły rundę jesienną w klasie okręgowej. W pojedynku ze Stalą Chocianów strzelali Maciej Soboń i Krzysztof Kaczmarek. Podopieczni Tomasza Ficnera co prawda utrzymali się na pozycji lidera, ale czy do wiosny, czy tylko do przyszłego tygodnia, rozstrzygnie kilka zaległych spotkań. W najgorszym przypadku mający o jeden rozegrany mecz więcej drugi Chrobry znajdzie się na trzecim miejscu.

W spotkaniu ze Stalą, mimo przewagi, Chrobremu najzwyczajniej nie szło. Brakowało wykończenia akcji, a czasami szczęścia. Choćby wtedy, gdy w poprzeczkę uderzył Krzysztof Kaczmarek. Widzący to goście z czasem zaczęli dochodzić do głosu. Ostrzeżeniem była końcówka pierwszej części, bo wtedy to Chrobrego uratował słupek.

Wszystkie cztery bramki padły w drugich 45 minutach. Za każdym razem to ekipa z Chocianowa wychodziła na prowadzenie. Michaela Mikołajczuka dwukrotnie pokonywał Krzysztof Komarek. Błyskawicznie odpowiadali co prawda najpierw Maciej Soboń z rzutu karnego, a następnie Kaczmarek po samodzielnym rajdzie, ale zdecydowanie brakowało pójścia za ciosem. A rywale nie dali się nawet wtedy, gdy fizycznie już nie wyrabiali. Kombinowali, jak mogli, przykładowo, kradnąc czas poprzez… wiązanie obuwia. Pomarańczowo-czarnym sytuację skomplikowała dodatkowo kontuzja Rafała Otwinowskiego na samym finiszu. Przy braku możliwości na zmianę, dogrywali w dziesięciu. Skończyło się więc na 2:2 i na wyczekiwaniu rezultatów zaległych spotkań. Te jednak dopiero za tydzień.
 

Chrobry II Głogów - Stal Chocianów 2:2 (0:0)

0:1
Komarek 53
1:1 Soboń 66 (k)
1:2 Komarek 69
2:2 Kaczmarek 74

Chrobry II: Budnik (46 Mikołajczuk) - Odrzywolski (34 Łysowski), Otwinowski, Kuczer, Kaczmarek, Soboń, Kozak, Żelazowski, Adamczewski (55 Belica), Rutkowski (55 Oborski), Grzybowski.

Widzów: 60. 
 

Tagi

chrobry2    rezerwy    stal chocianow   Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#