POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ligowy flash raport (akt.)

29.01.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Jak zbroją się i sparują przed inauguracją rundy wiosennej drugoligowcy - o tym w naszym cotygodniowym raporcie.

 

ROW RYBNIK

Sparingi: LKS Belk 1:2, Miedź Legnica 3:5, GKS Tychy 3:4.
Przybyli: Błażej Radler (Pogoń Szczecin), Michał Stroka (LKS Nędza).
Ubyli:

BYTOVIA BYTÓW

Sparingi: Kaszubia Kościerzyna 2:0, Stomil Olsztyn 2:2, Pomorze Potęgowo 4:2, Gwardia Koszalin 3:1.
Przybyli: Łukasz Pietroń (Gryf Wejherowo), Jakub Cesarek (Wigry Suwałki), Jakub Bojas (Lech Rypin), Krzysztof Gajtkowski (Kolejarz Stróże), Mateusz Pakosz (Lech Rypin).
Ubyli: Jakub Szałek.

CHOJNICZANKA CHOJNICE

Sparingi: Zagłębie Lubin 0:1, Koral Dębnica 6:1.
Przybyli: Konrad Jałocha (Legia Warszawa), Adrian Pietrowski (Widzew Łódź), Konrad Karwacki (Huczwa Tyszowice), Błażej Jankowski (Zawisza Bydgoszcz), Dawid Radomski (Luboński KS).
Ubyli: Kamil Sylwestrzak (Korona Kielce), Michał Szałek, Dawid Retlewski (koniec wyp. - Miedź Legnica), Maciej Krakowiak (Widzew Lódź).
 

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Sparingi: GKS ME Bełchatów 4:0, GKS Bełchatów 1:2, Szczakowianka Jaworzno 4:0, MKS Myszków 8:1, Polonia Bytom 3:0.
Przybyli: Marcin Czerwiński (powrót z wyp. - Odra Opole).
Ubyli:

LECH RYPIN

Sparingi:
Przybyli:
Ubyli: Mateusz Pakosz (Lech Rypin), Sławomir Suchomski (trener), Jakub Bojas (Lech Rypin), Łukasz Grube (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Adamiec, Aleksandar Atanacković, Damian Błaszczyk, Paweł Bojaruniec, Piotr Buchalski, Miłosz Filipiak, Mateusz Fredyk, Paweł Lewandowski, Szymon Moszczyński, Mariusz Ragaman, Karol Szymański, Paweł Tabaczyński, Michał Wrzesiński.
 

GÓRNIK WAŁBRZYCH

Sparingi: Nielba Wągrowiec 5:3, Olimpia Kowary 5:1.
Przybyli:
Ubyli:

MKS KLUCZBORK

Sparingi: Ślęza Wrocław 4:1, WKS Wieluń 3:2.
Przybyli: Tomasz Suchecki (Victoria Chruścice).
Ubyli: Igor Jurga (koniec wyp. - Lech Poznań), Adam Deja (Podbeskidzie Bielsko-Biała - wyp.).

KS POLKOWICE

Sparingi: Górnik Zabrze 0:1, GKS Katowice 1:4.
Przybyli:
Ubyli:

TUR TUREK

Sparingi: Widzew Łódź 1:2.
Przybyli:
Ubyli: Piotr Zajączkowski (trener - ŁKS Łódź),Kamil Wenger (Wigry Suwałki).
 

ROZWÓJ KATOWICE

Sparingi: Ruch Chorzów 0:1, Victoria Częstochowa 5:0, Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:3, Zieloni Żarki 1:2, Przyszłość Rogów 2:2.
Przybyli:
Ubyli: Rafał Lis (Przemsza Siewierz).

CALISIA KALISZ

Sparingi: Widzew Łódź 0:2, Victoria Ostrzeszów 4:1, Ostrovia Ostrów 2:0.
Przybyli:
Ubyli:

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Sparingi: BKS Stal Bielsko-Biała 1:2.
Przybyli: Mirosław Kmieć (trener), Łukasz Grube (Lech Rypin).
Ubyli: Jerzy Wyrobek (trener), Paweł Lesik (koniec wyp. - Ruch Chorzów), Marcin Lachowski (Ruch Zdzieszowice).

GRYF WEJHEROWO

Sparingi: Arka II Gdynia 1:2, Wisła Płock 0:2, Lechia Gdańsk 0:7.
Przybyli:
Ubyli: Łukasz Pietroń (Bytovia Bytów), Michał Fidziukiewicz (koniec wyp. - Jagiellonia Białystok), Krzysztof Wicki, Sebastian Kowalski, Jarosław Felisiak.

CHROBRY GŁOGÓW

Sparingi: Śląsk Wrocław 1:3, Górnik Zabrze 1:4, GKS Katowice 0:0.
Przybyli: Sławomir Janicki (Polonia Środa Wlkp.).
Ubyli: Krzysztof Kaczmarek, Rafał Otwinowski (koniec wyp. - Górnik Zabrze), Adam Filbier (koniec kariery).

MKS OŁAWA

Sparingi: Śląsk Wrocław 3:7, Orzeł Ząbkowice Śl. 3:1, Ślęza Wrocław 2:4.
Przybyli: Piotr Dewerenda (powrót z wyp. - Foto-Higiena Gać).
Ubyli: Paweł Łodyga, Marek Gancarczyk (Niemcy).
 

JAROTA JAROCIN

Sparingi: Grom Wolsztyn 1:1.
Przybyli: Jarosław Araszkiewicz (trener).
Ubyli: Zbigniew Smółka (trener).

RUCH ZDZIESZOWICE

Sparingi: LZS Leśnica 2:0, Swornica Czarnowąsy 2:0.
Przybyli: Marcin Lachowski (Zagłębie Sosnowiec)., Dawid Hanzel (Przyszłość Rogów), Marek Sobik (Przyszłość Rogów), Paweł Gamla (Polonia Bytom), Kamil Łączek (GKS Tychy).
Ubyli: Kamil Groborz.

ELANA TORUŃ

Sparingi: Polonia Gdańsk 0:2.
Przybyli: Mateusz Nowasielski (powrót z wyp. - Promień Kowalewo Pomorskie).
Ubyli: Radosław Mikołajczak, Adrian Bebłowski, Mariusz Dzienis (Pogoń Siedlce), Adrian Bartkiewicz, Przemysław Sulej, Rafał Popis (koniec wyp. - Olimpia Warszawa), Arkadiusz Czarnecki.

Źródło: strony oficjalne klubów / jardersport.pl / lm.pl / pomorska.pl

 

Tagi

2 liga    przygotowania    raport    sparingi    transfery   



Oferta sponsora






Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#