POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Janicki: bez owijania w bawełnę

19.05.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Nie szukał usprawiedliwień po wczorajszym meczu Sławomir Janicki. Pierwsza bramka mocno obciąża jego konto. - Przyczyniłem się do tego, że przegraliśmy - wyraził skruchę broniący w Chrobrym Janicki.

Chodzi o sytuację z 42 minuty. W sumie trudno ją opisać, wyjaśnić, więc łatwiej będzie obejrzeć.
- Spodziewałem się, że stoperzy zgarną tę piłkę. Feruga mocno ruszył, więc i ja zrobiłem krok do przodu. Ta na poślizgu przeszła ponad mną, po chwili ja sam się poślizgnąłem, więc już nawet nie było szans na pościg. Nie ma jednak co owijać w bawełnę. To był ewidentnie mój błąd i przyczyniłem się do tego, że przegraliśmy - oceniał Janicki.

Uczciwie trzeba jednak przyznać, że z całego spotkania wyszedł na zero. Dwukrotnie skapitulował w pozornie nie do końca przekonujących akcjach, ale wtedy, gdy futbolówka powinna znaleźć drogę do bramki, popisywał się świetnymi, instynktowymi interwencjami. Tak było w dwóch przypadkach.
- Może ta pierwsza interwencja, jeszcze przy 0:0, miała znaczenia. Druga już nie, więc w sumie nie ma o czym mówić. Gdybyśmy remis dowieźli do przerwy, zmobilizowalibyśmy się jeszcze bardziej, a walcząca o awans Chojniczanka musiałaby wyraźniej się odkryć. Gdyby nie ta nieszczęsna sytuacja, co najmniej remis byłby w zasięgu - dodał.

Sławomir Janicki z czystym kontem wytrzymał w sumie aż 610 minut. Świetną serię przerwał w najgorszy z możliwych sposobów, lecz w szatni nie mieli do niego żadnego "ale".
- Nie mamy pretensji do Sławka, bo przecież wielokrotnie nas ratował - wstawiał się za swoim zawodnikiem trener Ireneusz Mamrot.
- To jest fajne, że jesteśmy zespołem, razem wygrywamy, ale też razem przegrywamy. Szkoda, że ta seria tak się skończyła, ale to nie zdołuje. Ja mogę w każdym meczu wpuszczać bramkę, bylebyśmy tylko wygrywali. Z zamiarem ugrania czegoś pojedziemy teraz do Bytowa - zakończył głogowski bramkarz.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#