Dzisiaj jest24.01.2022

Chrobry II: inauguracja nie wyszła

15.08.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne

Nie wyszedł start klasy okręgowej rezerwom Chrobrego Głogów. Bramki Jacka Ratajewskiego (na zdjęciu) i Kacpra Belicy nie wystarczyły. Głogowianie przegrali na wyjeździe z Odrą Ścinawa 2:6, choć jeszcze do przerwy utrzymywał się remis.

Jako pierwsi trafili gospodarze, jednak końcówka pierwszej odsłony należała do Chrobrego. Do remisu doprowadził Kacper Belica, po czym jeszcze zaprzepaszczono dobrą sytuację na prowadzenie. Co nie udało się pomarańczowo-czarnym, zrobili piłkarze Odry. Ważny moment meczu to początek kolejnej odsłony i ciosy zadane przez miejscowych w 50 oraz 51 minucie. Co prawda chwilę później Jacek Ratajewski pomógłby znów zbliżyć się do rywala, jednak z rzutu karnego uderzył tylko w słupek. Koniec końców gola zdobył, lecz w 89 minucie, gdy już było po meczu. Wtedy tylko ustalił rezultat pojedynku.

Następny mecz już w Głogowie. W niedzielę o 11.00 Chrobry II podejmie zespół Zrywu Kotla.

Odra Ścinawa - Chrobry II Głogów 6:2 (1:1)

Bramki (Chrobry II):
Belica, Ratajewski.

Chrobry II: Tyźlik (78 Tomkowiak) - Tomczyszyn, Ratajewski, Kozak, Kowalczuk (57 Obiała), Zakrzewski, Kuczer (57 Ciechelski), Niewieściuk (57 Olszyński), Ciechański (46 Bednarski), Belica, Oborski (68 Łętkowski).

w 53 minucie przy stanie 3:1 Jacek Ratajewski nie wykorzystał rzutu karnego (uderzenie w słupek)