POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Rezerwy: Grzybowski pokonał Chrobrego

20.10.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Zbigniew Grzybowski i Michał Bukraba - to dwaj byli zawodnicy Chrobrego Głogów, którzy teraz grają w Stali Chocianów. Stal w sobotę zmierzyła się z rezerwami Chrobrego. Wygrała 2:1, a pierwszą bramkę zdobył doświadczony Grzybowski.

Te nazwiska muszą robić wrażenie na rywalach z klasy okręgowej. Renoma nie idzie jednak w parze z wynikami, bo Stal jest dopiero na 14 miejscu. W sobotę zwyciężyła, jednak rezultat mógł być zupełnie odwrotny. Kto wie, jak potoczyłoby się spotkanie 11 kolejki, gdyby z końcem pierwszej części rzut karny wykorzystał Kacper Belica. Jego intencje wyczuł jednak bramkarz ekipy jednocześnie grającego Grzybowskiego.
- To już trzeci albo czwarty niewykorzystany przez nas karny, w dodatku w kluczowym momencie. Pora poświęcić całą jednostkę treningową na próby z jedenastu metrów - trochę denerwował się trener Tomasz Ficner, który mówił też o sporym pechu. - Bo inaczej tego nie można nazwać. Tracimy bramkę po tym, jak piłka odbija się od kępy trawy. Nie strzelamy karnego, nie trafiamy do w sumie pustej już bramki, słupek, poprzeczka… Bramka była jak zaczarowana, a więcej szczęścia po stronie Stali. Gorszym zespołem jednak na pewno nie byliśmy, dlatego pozostaje mieć nadzieję, że ta karta jeszcze się odwróci.

W Chocianowie dla Chrobrego II trafił Przemysław Murdzek, ale w momencie, gdy było już 2:0. Po tym spotkaniu głogowianie są na 12 miejscu. Teraz muszą ćwiczyć karne i szykować się do ważnego dla układu tabeli w jej dolnych rejonach meczu. W niedzielę o 11.00 zmierzą się u siebie z mającą 3 punkty straty Odrą Chobienia.


Stal Chocianów - Chrobry II Głogów 2:1 (1:0)
1:0
Grzybowski
2:0 Kunz
2:1 Murdzek P.

Stal: Sotnicki - Jaskólski, Bednarz, Kruk, Kozłowski, Bukraba, Grzybowski (46 Klimas), Roman, Burda (78 Piotrowski), Kunz (89 Wiśniewski), Komarek K. (25 Krystek).

Chrobry II: Tyźlik - Murdzek P., Zakrzewski (30 Szymański), Tomczyszyn, Jakubiak, Ratajewski, Kozak, Rybak, Belica (80 Gruszecki), Łętkowski, Oborski.

Żółte kartki (Chrobry II):
Jakubiak.
 Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#