POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Bramkarz, pomocnik, napastnik...

17.01.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


Wczoraj Paweł Baraniak i Karol Danielak oficjalnie zostali przedstawieni jako piłkarze Chrobrego, ale to nie koniec transferowych ruchów. W poniedziałek zespół zagra pierwszy sparing w tym roku. Do meczu z Wisłą Kraków raczej jeszcze nie przystąpi w takim składzie, jaki chciałby mieć skompletowany na ligę. Jak powiedział trener Mamrot, trwają rozmowy z bramkarzem, napastnikiem, ale trochę gorzej z obsadzeniem środka pomocy po odejściu Waldemara Gancarczyka.

- Krystian Pieczara, który może grać jako napastnik lub ofensywny pomocnik, jest blisko Chrobrego od strony sportowej. Pozostały kwestie, które również są ważne, te pozasportowe. Liczymy ponadto na bramkarza, którego nazwiska jeszcze nie mogę zdradzić, ale z którym rozmawiamy - wyjaśnił Mamrot.

Gorzej ma się sprawa ze środkowym pomocnikiem. Nie jest tajemnicą, że Chrobry poważnie interesował się Damianem Ałdasiem. Ponadto była opcja ściągnięcia z powrotem Waldemara Gancarczyka, który w środę pojawił się w Głogowie.
- Uważam, że dobrze wkomponował się do drużyny, więc zależało nam na tym, aby wrócił. Zagrały inne kwestie. Żałujemy, ale mamy swoje zasady, których musimy się trzymać. Z Damianiem Ałdasiem wszystko było w zasadzie ustalone, ale otrzymał propozycję z Ekstraklasy. Podobnie było w przypadku innego zawodnika z Polkowic. Ten również poszedł wyżej. Na chwilę obecną nadal musimy szukać. Dwóch piłkarzy zgłosiło się na testy, w tym jeden z pierwszej ligi, choć nie grał w niej we wszystkich meczach. Zobaczymy… Dopiero gdy to wszystko uda się dograć, będzie można mówić o kompletnej kadrze z dużą rywalizacją we wszystkich formacjach - powiedział głogowski szkoleniowiec.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#