POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sprawdzian ze Stomilem

24.01.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


Tym razem z pierwszoligowcem sprawdzą się piłkarze Chrobrego Głogów. W sobotę ich rywalem będzie Stomil Olsztyn - 14 drużyna zaplecza Ekstraklasy. Mecz odbędzie się w Jarocinie, gdzie Stomil przebywa od dziś na zgrupowaniu. Początek o godz. 11.00.

Dla Stomilu to będzie już trzecia, a nie jak w przypadku głogowian druga, próba przed wznowieniem rozgrywek. Do tej pory podopieczni Adama Łopatko wygrali z Sokołem Ostróda 5:2, a we wtorek ulegli Jagiellonii Białystok 0:1. Kolejne testy pierwszoligowca dojdą do skutku podczas obozu w Jarocinie. Na rozpoczynające się właśnie dziś zgrupowanie pojechało 27 zawodników, wśród nich m.in. Arkadiusz Koprucki, Grzegorz Lech i Paweł Głowacki, którzy mają po kilkadziesiąt występów w Ekstraklasie.

Trenerzy Chrobrego do Jarocina zabiorą natomiast kilku zawodników, którym się przyglądają. Przeciwko Stomilowi zagrają m.in. Mateusz Fedyna ze Śląska Wrocław i Mykola Bohdanov z Pogoni Lwów, który został wytypowany do dalszych testów spośród trzech ukraińskich graczy. Prawdopodobnie zagra też powracający po kontuzji Velin Damyanov.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#