POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

STOMIL-CHROBRY 2:2

25.01.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


W swoim drugim meczu sparingowym Chrobry Głogów zremisował w Jarocinie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 2:2.
 
W wyjściowym składzie głogowian pojawił się sprawdzany Mateusz Fedyna oraz dopiero co pozyskani Krystian Pieczara i Amadeusz Skrzyniarz.

Wynik spotkania otworzył w 32 minucie Yasuhiro Kato. Otrzymał prostopadłe podanie i będąc w sytuacji sam na sam z Mariuszem Rzepeckim (który chwilę wcześniej zmienił Amadeusza Skrzyniarza) wstrzelił się na 1:0. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza część spotkania. Wynik mógł być inny, ale lepsze próby Krzysztofa Ulatowskiego (dla Chrobrego) i Patryka Kuna oraz Piotra Głowackiego (dla Stomilu) były niecelne.

 
Drugą część Chrobry zaczął w zmienionym składzie, bo na boisku zostali Rzepecki, Samiec, Niewieściuk, Szczepaniak, Sędziak i Pieczara. Ten ostatni w dobrej sytuacji został przyblokowany, ale z drugiej strony - gdyby nie podobna blokada w wykonaniu głogowian - mógł trafić Piotr Łysiak.
 
Do wyrównania w 65 minucie doprowadził Michał Ilków-Gołąb. Skutecznie i z bliskiej odległości nogą zamykał dośrodkowanie Damiana Sędziaka z rzutu rożnego, choć zanim się wstrzelił, po drodze jeszcze ktoś przedłużał szybującą futbolówkę. 
 
Sporo wydarzyło się w samej końcówce. W 84 minucie Chrobry po raz pierwszy wyszedł na prowadzenie, a stało się to za sprawą Mateusza Hałambca. Pomocnik w swoim stylu trafił z blisko 30 metrów. Niestety, chwilę później Stomil wywalczył sobie rzut karny (faulował Piotr Niewieściuk), który został zamieniony na wyrównującego gola przez Grzegorza Lecha. Skapitulował wówczas Sławomir Janicki. 
 
Na tym się skończyło. Chrobry zremisował więc z pierwszoligowcem 2:2, a warto odnotować także występ Velina Damyanova, pierwszy od… maja 2013 roku. 
 
STOMIL OLSZTYN - CHROBRY GŁOGÓW 2:2 (1:0)
 
1:0 Kato 32
1:1 Ilków-Gołąb 65
1:2 Hałambiec 84
2:2 Lech 86 (k)
 
STOMIL: Mieczkowski - Bucholc, Czarnecki, Remisz, Głowacki Piotr, Gondek, Jegliński, Kato, Kun, Trzeciakiewicz, Żwir. Rezerwa: Koprucki, Kucharski, Warcholak, Bzdęga, Darmochwał, Głowacki Paweł, Korzeniewski, Lech, Łysiak, Łukasik.
 
CHROBRY: Skrzyniarz (30 Rzepecki) - Ziemniak, Szałek, Michalec (20 Niewieściuk), Samiec, Janeczko, Fedyna, Ulatowski, Szczepaniak, Pieczara, Sędziak. Po przerwie wchodzili: Baraniak, Ciechański, Danielak, Obiała, Ilków-Gołąb,  Hałambiec, Bohdanov, Kuczer, Janicki, Damyanov.
 
ŻÓŁTE KARTKI: Szałek (Chrobry).

Tagi

jarocin    sparing    stomil olsztyn   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#