POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: padną mocne słowa

25.01.2014 Autor: TK Źródło: własne


Ireneusz Mamrot, mimo remisu ze Stomilem Olsztyn, nie do końca był zadowolony z tego, jak ułożył się mecz z pierwszoligowcem.

- Warunki do grania nie należały do najlepszych, co miało wpływ na ten pojedynek. Jednak po tym, co działo się w pierwszej połowie, muszą paść mocne słowa. Rozmowa z drużyną czeka mnie w poniedziałek lub wtorek, po analizie tego, co się działo. Nie możemy w ten sposób trzymać piłki, jak miało to miejsce. Było wtedy za mało agresji. Nie może być też tak, że o jej odebranie walczy tylko kilku piłkarzy, a reszta się przygląda. W piłkę nożną gra 11 zawodników i wszyscy mają walczyć. Dopiero w drugiej części wyglądało to lepiej. Wyszło kilka składnych akcji, choć Stomil też miał swoje. Dobrze pobronił Sławek Janicki.  

- Paradoksalnie Stomil w pierwszej połowie zagrał agresywniej, a wówczas rywalizowała jego młodzież. Za to my byliśmy agresywniejsi w drugiej odsłonie, gdy sami daliśmy pograć młodszej części zespołu. Zaczęliśmy grać szybciej piłką, stąd dobre 20 minut po przerwie i fajna końcówka.

- Spośród nowych nabytków, dzisiaj z dobrej strony pokazali się Krystian Pieczara, Karol Danielak i Paweł Baraniak. Wygląda na to, że będzie spora rywalizacja. Byle tylko zdrowie dopisało, bo niestety z boiska zszedł kontuzjowany Michalec.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#