Dzisiaj jest03.12.2021

Młodzież już sparuje

27.01.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne

Młodsze zespoły Chrobrego Głogów przystąpiły do serii gier kontrolnych. W sobotę juniorzy młodsi pokonali KS Polkowice 3:2. Do momentu pierwszego pojedynku o ligowe punkty, czeka ich jeszcze 8 takich spotkań. Sparowali też m.in. trampkarze, również z KS-em i również wygrali - 5:4.

Pierwsze treningi i pierwszy występ juniorów młodszych ocenił trener Paweł Rząsa, który dopiero co objął  grupę: - Bardzo ciężko pracujemy spotykając się pięć razy w tygodniu. Staramy się łączyć mocne przygotowania w kształtowaniu motoryki  z pracą nad techniką i taktyką. Wierzę, że idziemy w dobrym kierunku. Cieszy rywalizacja, bo w sparingu wystąpiło 21 zawodników.

JM: Chrobry Głogów - KS Polkowice 3:2 (2:1)
Bramki (Chrobry):
Gil, Dobrakowski, Michałowicz.
Chrobry (I połowa): Zamkowski, Gancarski, Dobrakowski, Gil, Kobiela, Stupnicki, Skiba, Małucki, Olszanowski, Łuszczewski, Sędziński,
Chrobry (II [połowa): Pelczar - Flis, Gruchała, Kowalski, Filipowicz, Michałowicz, Janicki, Pietrzak, Matuszewski, Szostak, Stupnicki.

Trampkarze: Chrobry Głogów - KS Polkowice 5:4
Bramki (Chrobry): Piotrek Kuzio, Alan Wojtaszek, Mateusz Marut, Damian Nowogoński i Patryk Filipiak.